X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Sprawdź najnowsze rozwiązania LED w ofercie Kanlux

Sprawdź najnowsze rozwiązania LED w ofercie Kanlux


 
 
Kanlux
 
 
 
 
 

OMERIS LED – nowoczesne wzornictwo w technologii LED

Oprawa nastropowa OMERIS LED o mocy 25W jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych opraw oświetleniowych. Atrakcyjny wygląd, nowoczesna konstrukcja i łatwy montaż to jej dodatkowe atuty. Energooszczędna oprawa OMERIS LED jest wykonana z aluminium malowanego na kolor biały. Precyzyjne rozmieszczenie poszczególnych diod LED wewnątrz oprawy pozwala na równomierną emisję światła na całej powierzchni mlecznego dyfuzora, wykonanego ze specjalnego tworzywa PMMA i zapobiega efektowi  olśnienia. Oprawy OMERIS LED  dzięki nowoczesnemu wzornictwu idealnie pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych typu kuchnia, salon, przedpokój, wnętrza industrialne, jak i powierzchni komercyjnych: biur, sklepów, galerii.


czytaj więcej

Wiadomości

Targi BUDMA 2016 za nami

5 lutego zakończyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Była to znakomita okazja do zaprezentowania nowych, a także sprawdzonych, cieszących się niesłabnącą popularnością, rozwiązań naszej firmy. Stoisko Kanlux było umiejscowione na powierzchni ARCHISPACE i jak zwykle budziło duże zainteresowanie. Uwagę przyciągała szczególnie rodzina nowych opraw ozdobnych, które urzekają swoim designem.  Architekci oraz projektanci mieli okazję uczestniczyć w specjalistycznych pokazach warsztatowych prowadzonych przez trenerów Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego PROCAD w ramach Akademii Efektywnego Projektowania. Była to znakomita okazja, by poszerzyć wiedzę dotyczącą rozwiązań technologicznych wspierających projektowanie, a także otrzymać komplet płyt z tysiącami rysunków CAD oraz dodatkowymi materiałami szkoleniowymi. Na płycie znalazły się oczywiście również rysunki opraw marki Kanlux, które pobrać można również z naszej strony internetowej.  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Gratulujemy również osobom, które biorąc udział w warsztatach zdobyły nasze biurkowe lampki LED CLARISA i MOSTRA.


COLER LED – natynkowa oprawa LED z czujnikiem ruchu

Plafoniera COLER LED to energooszczędny zamiennik, którym z powodzeniem możemy zastąpić rozwiązania na lampy halogenowe i świetlówki kompaktowe. Oprawy wyposażone zostały w sensor podczerwieni PIR ze zintegrowanym czujnikiem natężenia światła. Zasięg działania czujnika ruchu to 7 metrów, a poziom natężenia światła dla czujnika zmierzchowego, przy którym włączane jest światło to mniej niż 8 luxów. Czujnik po wykryciu ruchu w odpowiednich warunkach oświetleniowych załącza oprawę na 50 sekund i jeżeli w tym czasie nie wykryje ponownego ruchu, wyłącza się. Każde kolejne wykrycie ruchu powoduje rozpoczęcie odliczania czasu od nowa. Użytkownik nie musi stosować włączników światła, gdyż oprawa włącza się samoczynnie, a tym samym ogranicza zużycie prądu działając tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba. COLER LED dostępny jest w trzech mocach i trzech średnicach: 12W (260mm), 16W (327mm) i 20W (378mm).

czytaj więcej

MELO E27 SMD – źródło oszczędności w dekoracyjnej formie

MELO E27 SMD charakteryzuje się bardzo silnym strumieniem świetlnym 1520 lm przy poborze mocy 18W, a jego  dodatkowym atutem jest  szeroki kąt świecenia wynoszący 220° stopni. Co więcej wykorzystany w źródle aluminiowy radiator zapewnia efektywne odprowadzenie ciepła i dzięki temu optymalne parametry pracy LED, a zastosowany zasilacz stabilizowany (IC) gwarantuje najwyższą jakość emitowanego światła. W MELO E27 SMD została zastosowana jedna z największych „baniek” dostępnych na rynku - o średnicy 120mm. Dzięki tak efektownym rozmiarom żarówka ta wpisuje się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i do wnętrz obiektów użyteczności publicznej gdzie sama w sobie pełni funkcję dekoracyjną. To źródło światła sprawdzi się również z samymi oprawkami i kolorowymi zawiesiami stanowiąc niecodzienny i nowoczesny akcent w wystroju wnętrza.

czytaj więcej
Copyright by © Kanlux S.A. 2013

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt