X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

152 modele CAD/BIM w ramach LUG Light Form.

152 modele CAD/BIM w ramach LUG Light Form.

LUG Light Factory, wiodący europejski producent rozwiązań oświetleniowych, przygotował dla Państwa, we współpracy z Archispace, bibliotekę CAD/BIM swoich opraw oświetleniowych. 152 rodziny Revit stanowią kolejny element LUG Light Form – kompleksowego programu wsparcia architektów. Współpracę z Państwem cenimy sobie szczególnie wysoko.

Proponowane przez firmę rozwiązania oświetleniowe już od początku odznaczają się oryginalnym wzornictwem, spełniającym wymogi nawet najbardziej śmiałych koncepcji architektonicznych.  Design opraw LUG Light Factory został zresztą wielokrotnie doceniany na prestiżowych konkursach,  zarówno w kraju jak i na świecie. Wśród przygotowanych modeli CAD/BIM można znaleźć m.in. laureata iF Design 2016 POWERLUG LED , Top Design 2016 - TINO LB LED oraz Dobry Wzór 2015 - URBANO LED.

Oryginalne wzornictwo i nowoczesne narzędzia projektowe, jak modele CAD/BIM, które obejmują zresztą pełne portfolio opraw oświetleniowych firmy LUG, to tylko część działań wychodzących naprzeciw potrzebom architektów. W ramach LUG Light Form możliwa jest współpraca obejmująca każdy etap fazy projektowej, dostęp do konsultacji z 40 doświadczonymi projektantami oświetlenia, a nawet customizacja opraw, celem jak najlepszego ich dopasowania do projektowanych przestrzeni i urzeczywistnienia wizji architektonicznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z modelami CAD/BIM opraw oświetleniowych firmy LUG Light Factory oraz do odwiedzenia strony internetowej www.lug.com.pl, gdzie dowiedzieć się można więcej o naszej ofercie, jak również o dedykowanym programie wsparcia dla architektów.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt