X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie XCEL

Funkcjonalne i estetyczne ogrodzenie marki XCEL

Właściwie dobrane ogrodzenie podkreśla charakter domu oraz podnosi komfort życia jego mieszkańców. Polska firma XCEL oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu projektowania, doboru materiałów oraz montażu systemów ogrodzeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z interesującym projektem zrealizowanym przez firmę XCEL. 

 

 

Minimalistyczny efekt został osiągnięty dzięki połączeniu dwóch systemów: słupów Rockina Cubero oraz profili Horizon Massive. Aluminiowe przęsła pokryto efektowną powłoką imitującą drewno, dzięki czemu są trwałe i wymagają znacznie rzadszej konserwacji niż ma to w przypadku naturalnego materiału. Dodatkowo, szerokie profile chronią mieszkańców przed wścibskimi spojrzeniami oraz hałasem z ulicy. Proste słupy i podmurówki Rockina Cubero wykonano z betonu architektonicznego. Całe ogrodzenie świetnie współgra zarówno z klasyczną bryłą budynku, jaki i nowoczesnym, wyłożonym kamieniami ogrodem.  

 

 

XCEL oferuje również elementy dodatkowe, które uzupełniają projekt. Automatyka bramy umożliwia wjazd na posesję bez wysiadania z samochodu. Ciekawym rozwiązaniem jest Modern Post Box – skrzynka na listy z blachy nierdzewnej. Przelotowa budowa skrzynki pozwala wyjmować pocztę od strony posesji, a jej przedni panel mieści klawiaturę numeryczną oraz czytnik kart, co umożliwia wejście do ogrodu bez korzystania z kluczy. W realizacji wykorzystano również nowoczesne oświetlenie LED: prostokątne lampy oraz podświetlany numer domu są estetycznym wykończeniem, zwiększającym bezpieczeństwo mieszkańców po zmroku. 

 

 

Wszystkie systemy oferowane przez firmę XCEL dostosowuje się do potrzeb konkretnej inwestycji. Profile Horizon Massive są dostępne w różnych szerokościach i w pełnej palecie kolorystycznej RAL. Istnieje również możliwość zastosowania powłok wiernie imitujących 30 gatunków drewna. Słupy i podmurówki Rockina Cubero pokrywane są płytami z betonu architektonicznego, szkła lub spieków kwarcowych. Panele skrzynek Modern Post Box produkuje się na zamówienie i można na nich umieścić np. videomodomofon lub czytnik linii papilarnych. 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt