X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Biblioteka CAD firmy Renz

Biblioteka CAD firmy Renz

Firma RENZ Sp. z o.o. to lider w produkcji indywidualnych i systemowych skrzynek pocztowych na rynku europejskim. Powstała w 1925 roku w Kirchbergu w Niemczech, i jako rodzinna firma stawia na nowoczesne rozwiązania, określa kierunek rozwoju rynku i kreuje standardy techniczne. Znaki rozpoznawcze firmy Renz to indywidualne podejście do każdego klienta, innowacyjne rozwiązania, a także wysokiej jakości produkty. Naszą specjalnością są skrzynki na listy zewnętrzne i wewnętrzne, a jako lider branży oferujemy najlepsze rozwiązania. Stały kontakt z naszymi klientami oraz obserwacja nowych trendów znajduje efekt w postaci nowych modeli produktów. Szczycimy się wyrobami o wysokiej jakości, nowoczesnym wzornictwie i dostępnej cenie. Każda oferowana przez nas skrzynka pocztowa spełnia wymogi prawa unijnego i zamykana jest wysokiej jakości zamkiem cylindrycznym, który zabezpiecza przed ingerencją osób niepowołanych. Oferowane przez nas produkty wykonane są w taki sposób, by maksymalnie uprościć ich montaż.
Posiadamy szeroki wybór asortymentu różnego rodzaju skrzynek pocztowych, w tym:
  • natynkowych,
  • montowanych do fasad budynków,
  • wmurowywanych,
  • płotowych,
  • do odbioru przesyłek kurierskich.

Innowacyjnym i wyjątkowym rozwiązaniem, które oferujemy najbardziej wymagającym klientom jest skrzynka pocztowa z domofonem i wideo domofonem. Szeroki wybór i duża różnorodność rozwiązań pozwolą każdemu znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. 

Rozwiązania indywidualne

Funkcjonalna skrzynka na listy powinna być trwała, wygodna w użytkowaniu i posiadać ciekawy design. Chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które wykonane zostały z dokładnie wyselekcjonowanych materiałów i które posiadają nowoczesne designy. Każdy model dostępny w naszej ofercie jest zgodny z polskimi normami i może zostać pomalowany na dowolny kolor z palety RAL.

 

 

Skrzynki lokatorskie

Oferujemy odporne na wilgoć i rdzę, a także zachowujące wysoką estetykę przez wiele lat skrzynki na listy lokatorskie, dostępne w kilku designach. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal galwanizowana czy nierdzewna, a ich dodatkowe zabezpieczenie stanowi farba proszkowa. Nowoczesny wygląd sprawia, że dostępne produkty znakomicie sprawdzają się w blokach mieszkaniowych, a także apartamentowcach.

 

 

Rozwiązania Pocztowe

Firma REZN prezentuje nowoczesne systemy odbioru korespondencji oparte na systemach elektronicznych. Rozwiązanie funkcjonuje w wielu krajach europejskich jako alternatywa do tradycyjnego sposobu doręczania przesyłek. Posiadamy rozwiązania dla klientów instytucjonalnych jak i dla klientów indywidualnych. Urządzenia mogą być instalowane wewnątrz budynków takich jak szkoły, poczty, centra handlowe czy biurowce, podwyższając bezpieczeństwo odbierających oraz ich przesyłek. Konfiguracja urządzenia zależy tylko i wyłącznie od preferencji zamawiającego.

 

Montaż drzwiowy oraz fasadowy

Nowoczesne skrzynki fasadowe to rozwiązania, których forma montażu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ich atutami są wysoka funkcjonalność, estetyka oraz bezpieczeństwo korespondencji i osób odbierających, dlatego coraz częściej pojawiają się w budynkach jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej oraz biurowcach. Dzięki izolowanym frontom, można zamontować je nawet w budynkach pasywnych.

 

 

Skrzynki do wmurowania

Każda skrzynka na listy do wmurowania w ścianę budynku albo ogrodzenie musi spełniać największe wymagania dotyczące wytrzymałości i odporności na czynniki atmosferyczne. Wynika to z tego, że jej wymiana jest praktycznie niemożliwa bez ingerencji w mur. Oferujemy najbogatszą ofertę takich właśnie rozwiązań. Materiały z jakich powstają nasze produkty to stal nierdzewna V4A, galwanizowana i malowana proszkowo lub aluminium. W zestaw wraz ze skrzynką mogą zostać wkomponowane dodatkowe elementy w postaci domofonu, wideodomofonu, czytnika linii papilarnych czy klawiatury kodowej. Sam panel może być grawerowany z numerem domu bądź nazwą ulicy czy obiektu.

Rozwiązania specjalne

Z myślą o indywidualnym zapotrzebowaniu naszych klientów wykonujemy nietypowe i niepowtarzalne zabudowy. Dzięki najdoskonalszemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać każdą formą zabudowy, a jedyną rzeczą jaka nas ogranicza to wyobraźnia. Tutaj znajdziesz wszystkie rozwiązania jakich nie znalazłeś nigdzie indziej. Skontaktuj się z nami a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie, jedyna takie na świecie.

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt