X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wineo – podłogi do każdego wnętrza

Wineo – podłogi do każdego wnętrza

 

Nowość! Wyjątkowe struktury i różnorodność kolorów – nowa kolekcja paneli laminowanych Wineo 550

Najnowsza kolekcja paneli laminowanych firmy Wineo to ukłon w stronę odbiorców, poszukujących oryginalnych, a zarazem szlachetnych rozwiązań aranżacyjnych. Stanowi ona bowiem połączenie intensywnych barw z dwoma intrygującymi strukturami: matową i błyszczącą. Oryginalny format płytek ceramicznych (wymiary 853x331 mm) uzupełnia całość i dodaje podłodze niezwykłego uroku.

Czytaj więcej

 

Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze

Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.

Czytaj więcej

 

Panele winylowe marki Wineo – design w parze z funkcjonalnością

Wytrzymała, łatwa do utrzymania w czystości, a do tego przyciągająca wzrok eleganckim wyglądem – taka powinna być idealna podłoga. Okazuje się jednak, że od materiału nawierzchniowego można oczekiwać dużo więcej, co doskonale udowadniają nowoczesne panele winylowe marki Wineo.

Czytaj więcej

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt