X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Jesienne oblicze kostki - nawierzchnia mieniąca się feerią barw

Jesienne oblicze kostki - nawierzchnia mieniąca się feerią barw

Szukając natchnienia w kwestii aranżacji przestrzeni warto zainspirować się obecną w naturze różnorodnością barw. Szczególnie jesień dostarcza wielu podpowiedzi odnośnie tego, które kolory pasują do siebie najlepiej. Czerpiąc z jesiennych trendów możemy stworzyć projekt niepowtarzalnej nawierzchni, która zachwycać będzie ciepłą kolorystyką oraz płynnym przenikaniem się nasyconych odcieni.

Pośród produktów firmy Polbruk można znaleźć wiele kolekcji, które wprost idealnie nadają się do kreowania zainspirowanych jesienią wzorów nawierzchniowych.

Barwny efekt kolorystyczny na nawierzchni uzyskamy wybierając kostkę Polbruk Nostalite w wersji gładkiej (linia Styl). Dostępna jest ona w czterech melanżowych odcieniach, zachowanych w ciepłej tonacji – hawaii, indiana, lawa oraz barwy jesieni. Dodatkowym urozmaiceniem kostki Polbruk Nostalite jest bogactwo kształtów, które pozwala na układanie zawiłych linii oraz płynnych półokręgów. Kostka Polbruk Country, będąca idealnym uzupełnieniem projektów zachowanych w stylu rustykalnym, także czerpie z jesiennej palety barw. Jej postarzana faktura bardzo dobrze komponuje się z odcieniami takimi jak amber oraz tajga. Niepowtarzalny kolorystyczny patchwork można stworzyć również z trapezowych elementów Polbruk Avanti, jeśli pokusimy się o wykorzystanie nie jednego, a kilku odcieni. Sięgając po kolory takie jak żółty, czerwony, brązowy, a nawet grafit, ułożymy dowolny wzór zainspirowany jesiennym kalejdoskopem barw. Co ciekawe, geometryczna kostka Polbruk Complex (linia Klasyka), od lat zdobiąca ulice polskich miast, już niebawem dostępna będzie w nowym kolorze mozaika, który obok obecnych odcieni (szary, grafitowy, oliwkowy, czerwony, brązowy), doskonale wczyta się w jesienne trendy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy Polbruk, a także do pobrania plików CAD, kart katalogowych oraz przykładowych wzorów ułożenia, które dostępne są na stronie: www.polbruk.pl.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt