X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Pobierz najnowszą bazę podłóg drewnianych firmy Barlinek

Pobierz najnowszą bazę podłóg drewnianych firmy Barlinek

 

Pobierz najnowszą bazę podłóg drewnianych firmy Barlinekdwukrotnego zwycięzcy szwedzkiego testu jakości.

 


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aktualną bazą. Baza Barlinek zawiera szeroką gamę podłóg drewnianych, wszystkich serii katalogowych Pure, Decor, Life oraz dedykowanych kolekcji. 

 

Dodaj wnętrzu niepowtarzalnego charakteru postarzaną podłogą Jean Marc Arisan,  wyraź rozmiar swojego stylu najszerszą deską z kolekcji Senses,
lub posmakuj światowego designu z odważną kolekcją Tastes of Life.

 

To najszersza oferta na rynku podłóg drewnianych.
Znajdziesz w niej blisko 100 wzorów, podłóg lakierowanych, olejowanych, szczotkowanych, barwionych, fazowanych w wielu długościach i szerokościach.
 

 

Firma Barlinek S.A. to ponad 150 lat w przemyśle drzewnym. Wykwalifikowana kadra 3000 pracowników to mocna strona firmy. Najlepsi specjaliści odpowiadają za wzornictwo, produkcję, kontakt z Klientem oraz doradztwo techniczne. 

Stabilność firmy potwierdza przynależność do grupy kapitałowej firm o ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak Rovese, Opoczno, Synthos. Stabilność firmy to nic innego, jak gwarancja bezpiecznych zakupów dziś i jutro. Wiarygodność firmy to 3 nowoczesne fabryki, wykorzystujące najnowsze niemieckie technologie. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do ponad 55 krajów, na 5 kontynentach. Panujące tam różne warunki klimatyczne, to sprawdzian dla Deski Barlineckiej. Wraz z testami, jakie Barlinek prowadzi w laboratorium, te rzeczywiste warunki dają pewność, co do jakości i wytrzymałości konstrukcji.

Deska Barlinecka to produkt określany w Europie jako „engineered wood” bądź deska wielowarstwowa

 

Wywodzi się ze Skandynawii, gdyż mieszkańcy tego regionu przekonali się, że zwykłe, lite podłogi drewniane, mimo że są piękne, to zaraz po położeniu – pod wpływem zmieniającej się wilgotności powietrza – pracują, co może powodować ich rozsychanie, wybrzuszanie i skrzypienie. Praktyczni Skandynawowie stworzyli jednak produkt, który łączy piękno naturalnego drewna z odpornością na odkształcanie pod wpływem zmian wilgotności. To właśnie „enginereed wood”. Połączenie warstwy wierzchniej, wykonanej z twardego drewna litego – dębu, jesiona czy buka z przeciwstawnie sklejonymi dwoma warstwami sosny powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, naturalnie piękną i trwałą podłogę, odporną na zmiany wilgotności. Rozwiązanie to jest tak skuteczne, że pozwala stosować deskę wielowarstwową nawet na ogrzewanie podłogowe.Pobieraj pliki CAD Decor na stronie internetowej.

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt