X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Efekt 3D Nowe wzory winylowych oklein ściennych firmy VESCOM

Efekt 3D - Nowe wzory winylowych oklein ściennych firmy VESCOM

Deurne, październik 2016 r.

Efekt 3D

  

Nowe wzory winylowych oklein ściennych

Winylowa okleina ścienna w trzech wzorach z efektem 3D: Aikin, Boyd i Copan.

 


Ekspresywny 

Aikin to kolekcja z organicznym deseniem i efektem 3D Osobliwy i niezwykły wzór przypominający diamentowy szlif. Mieni się kolorami, przeplatając ich matowe i metaliczne odcienie. Proponowany jest nie tylko w pastelowych barwach, ale również w odcieniach bieli i miedzi, a także czerni, szmaragdu czy zgaszonego różu.

Metaliczny

Copan jest okleiną ścienną o wyraźnych, przyjaznych dla oka liniach dzięki czemu świetnie sprawdza się w aranżacjach różnych wnętrz. Wzór składa się z pionowo biegnących żyłek poprzecinanych delikatnymi poziomymi liniami. Bogata i elegancka paleta kolorów (20) zapewnia duży wybór metalicznie połyskujących odcieni.

Odważny i energiczny

Boyd to okleina ścienna o graficznym, architektonicznym wzorze. Wszystkie proponowane kolory (22) są świadectwem odwagi i energii połączonych z nutką brawury. Okleina Boyd doskonale nadaje się do pomieszczeń handlowych i biurowych, co zawdzięcza zarówno swoim metalicznym, szarym barwom o nowoczesnym charakterze, jak i rozmaitym odcieniom w palecie bieli i pasteli w powiązaniu z ich delikatnym i przyjemnym wydźwiękiem. Okleina ścienna Boyd sprawia, że każde wnętrze staje się przytulniejsze i przyjemniejsze dla oka.

Winylowa okleina ścienna

Winylowe okleiny ścienne Vescom są niezwykle mocne, higieniczne, trwałe, odporne na działanie światła, przebarwienia, zarysowania i uderzenia, łatwe w utrzymaniu, przeznaczone do montażu bezszwowego. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów dostarczane są także z powłoką Vescom Protect.

  


Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt