X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nawiąż współpracę z firmą PAROC

Nawiąż współpracę z firmą PAROC

Poradnik Projektanta

Paroc jako pionier przemysłu izolacji, dąży do przestrzegania zmieniających się wymagań, jakie świat wyznacza dziś wobec środowiska, które budujemy wokół siebie. Zrównoważone i trwałe wybory mogą zagwarantować bezpieczeństwo ogniowe, oszczędność energetyczną oraz komfortowe środowisko życia i pracy w przyszłości. Nasze niezawodne rozwiązania i wyjątkowe możliwości tworzenia innowacji zachęcają innych do pójścia naszymi śladami. Dzięki wyprzedzaniu konkurencji i zapewnieniu wzrostu, możemy zagwarantować doskonalenie naszych rozwiązań i działań oraz zapewnić rozwój pracowników. Działamy w sposób otwarty, ponieważ uważamy, że poprzez inspirowanie innych, możemy kształtować rozwój całego przemysłu budowlanego. Dlatego zachęcamy do zapoznania się Poradnikami projektanta, w których wyjaśniamy m.in.: 

Osoba dedykowana do kontaktu z projektantami

W odpowiedzi na potrzeby rynku projektantów dajemy Państwu możliwość skontaktowania się z osobą dedykowaną do współpracy z projektantami. Zapraszamy na bezpośrednie spotkanie z naszym Szefem Wsparcia Sprzedaży Izolacji Budowlanych w celu poznania różnych rozwiązań izolacyjnych firmy Paroc. W naszej ofercie znajduje się np. unikalny system wentylowanej izolacji dachów płaskich PAROC Air. Na uwagę zasługuje też wprowadzenie nowych produktów do izolacji fasad wentylowanych PAROC Cortex (płyty z osłoną wiatroizolacyjną) czy system zabezpieczeń ogniochronnych konstrukcji stalowych PAROC FireSAFE. Oprócz tych rozwiązań mamy też wiele innych, o których możemy porozmawiać osobiście.

Serdecznie pozdrawiam 

Adam Buszko 

adam.buszko@paroc.com 

Szef Wsparcia Sprzedaży 

Izolacji Budowlanych 

Paroc Polska sp. z o.o.

 

Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Finlandii, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w pięciu krajach. Ponadto posiadamy przedstawicielstwa handlowe w 14 krajach europejskich.

Od 1930 roku sukcesywnie rozwijamy w Paroc praktyczną wiedzę specjalistyczną (tzw. know-how). Obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą izolacji w Finlandii, Szwecji i krajach bałtyckich. 

Nasze produkty sprzedawane są pod marką Paroc w rozpoznawalnych, biało-czerwonych opakowaniach i obejmują izolacje budowlane, techniczne, dla przemysłu stoczniowego, a także płyty warstwowe i materiały do izolacji akustycznej. 

Tworzymy i pilotujemy rozwiązania budowlane, od energooszczędnych rozwiązań do renowacji budynków, po domy pasywne, które zmniejszają zużycie energii oraz ilość emisji, przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu życia. 

Nasi klienci są bardzo zróżnicowani, począwszy od przedsiębiorców budowlanych domów jednorodzinnych i architektów, poprzez firmy wykonawcze, dystrybutorów materiałów budowlanych oraz firmy budowlane pracujące dla sektora przemysłowego. 

 Głównymi właścicielami Grupy Paroc są fundusze zarządzane przez CVC Capital Partners, a udziałowcami mniejszościowymi pracownicy Paroc.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt