X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Ospel - producent osprzętu elektrycznego

Ospel - producent osprzętu elektrycznego

WSPARCIE TECHNICZNE

Zapraszamy na stronę internetową: ww.ospel.pl  gdzie można uzyskać wsparcie techniczne i pobrać dokumentację techniczną (certyfikaty, deklaracje, katalogi, zdjęcia i preznetacje)

Czytaj więcej.

  

 

KONFIGURATOR

Aranżacja wnętrz rządzi się swoistymi prawami, których nieumyślne złamanie może doprowadzić do rozbicia harmonijnie zgranej kompozycji projektowej. Najnowsze interaktywne narzędzie firmy Ospel, jakim jest wielofunkcyjny konfigurator osprzętu elektrycznego online zminimalizuje tego typu ryzyko i pozwoli na stworzenie przemyślanej, efektownej i, co najważniejsze, wyjątkowo funkcjonalnej całości.

Czytaj więcej

 

 

MATERIAŁY VIDEO

Włączniki i gniazda podtynkowe, gniazda natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, wtyczki, oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne to podstawa naszego asortymenu od ponad sześćdziesięciu lat. Jestesmy jednym z czołowych producentów sprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce a wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami video. 

Czytaj więcej

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt