X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Zostań Expertem Budowy!

Zostań Expertem Budowy marek Ytong Silka Multipor!

 

Firma Xella Polska przygotowała dla architektów program współpracy – Expert Budowy. Może w nim wziąć udział każdy projektant, który zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych, bądź adaptacją projektów gotowych. Współpraca z liderem energooszczędnych rozwiązań oznacza dla architektów szereg korzyści!

 

Praca architekta to coraz więcej obowiązków – nie tylko projektowych, ale i biznesowych czy administracyjnych. Inwestorzy oczekują od projektantów dobrego projektu, ale i szerokiego wsparcia związanego z budową, w tym: doradztwa materiałowego, analiz cieplnych przegród, wyboru profesjonalnego wykonawcy, a nawet zamówienia w dobrej cenie wysokiej klasy materiałów budowlanych. 

Jak sprostać takim oczekiwaniom? Najlepiej nawiązując współpracę z firmą Xella Polska, liderem rynku materiałów ściennych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. 

Zostań Partnerem jednego z najbardziej uznanych producentów budowlanych. Twój talent w połączeniu z jakością produktów Ytong, Silka, Multipor, naszym doświadczeniem i możliwościami logistycznymi to gwarancja, że każda inwestycja zrealizowana z nami będzie murowanym sukcesem!


Jest aż 7 powodów, dla których warto zostać Expertem Budowy Ytong Silka Multipor!

1. Zwiększ poziom swoich kompetencji!

Xella Polska od lat stawia na szkolenia swoich Klientów i Partnerów. Biorąc udział w programie Expert Budowy będziesz zapraszany na darmowa szkolenia techniczne, produktowe lub handlowe. W ten sposób poszerzysz zakres własnych usług o cenne doradztwo materiałowo-techniczne, co na pewno docenią Twoi Klienci. 

2. Otrzymasz wsparcie marketingowe 

Twoja firma zyska szerokie wsparcie marketingowe. Jako uczestnik programu Expert Budowy będziesz rekomendowany przez infolinię Xella Polska, jak i stronę internetową www.ytong-silka.pl. Najlepsi Experci Budowy mogą liczyć na realizację, wspólnie z firmą Xella Polska, krótkich filmów reklamowych, publikowanych na popularnym kanale na YouTubie – Ytong Silka Multipor Polska, który ma prawie 3 miliony wyświetleń!

3. Pomoc profesjonalnych doradców 

Projektowanie w systemach Ytong, Silka  Multipor to zawsze gwarancja wsparcia doradców techniczno-handlowych firmy Xella. Jako Expert Budowy możesz liczyć na pomoc w znalezieniu rzetelnych dystrybutorów materiałów budowlanych, jak i certyfikowanych wykonawców. 

4. Otrzymasz atrakcyjne materiały wspierające sprzedaż 

Ważną częścią rozmów z Klientami jest przedstawienie zalet materiałów budowlanych czy zwizualizowanie przyszłego domu. Pomocne są wszelkiego rodzaju materiały informacyjne (ulotki, foldery, katalogi) – dostarczamy je naszym Expertom Budowy, by mogli jeszcze efektywniej rozmawiać z Klientami i przedstawiać w pełni zalety naszych produktów. 

5. Atrakcyjne prowizje 

W naszym programie jako Expert Budowy możesz tylko zyskiwać z każdym kolejnym krokiem. Im większej liczbie Klientów doradzisz budowę w systemach Ytong, Silka, Multipor, tym większą otrzymasz od nas gratyfikację! Swoim Klientom będziesz oferował zachętę w formie kuponów na pierwszą paletę naszych materiałów za 1 zł. Z pewnością docenią taką atrakcyjną bonifikatę. To promocja, której nie oferuje nikt inny – przygotowaliśmy ją z myślą o Expertach Budowy.

6. Buduj swój prestiż z renomowanymi markami

Zyskasz renomę poprzez współpracę z uznanym na całym świecie producentem materiałów budowlanych Ytong, Silka i Multipor. Twoja firma zwiększy dzięki temu biznesową wiarygodność.

7. Zyskasz możliwość wymiany doświadczeń 

Brakuje Ci spotkań z innymi projektantami? Chciałbyś być lepiej poinformowany zarówno o lokalnym rynku budowlanym, jak i ogólnopolskim? Program Expert Budowy to jedyna taka platforma dla projektantów w Polsce. Dzięki współpracy z nami zyskujesz doskonałą okazję do spotkań z innymi Expertami Budowy, czemu sprzyjają organizowane przez nas konferencje i szkolenia. Atrakcją są szkolenia dwudniowe połączone z integracją dla najbardziej zaangażowanych Expertów Budowy.

 

 

Jak zostać Expertem Budowy Ytong Silka Multipor?

 

Zarejestruj się przez naszą infolinię (801 122 227) lub stronę internetową: www.expertbudowy.pl. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi spotkanie. Ustalimy warunki współpracy i podpiszemy umowę, która nie zobowiązuje do niczego, ale zawsze gwarantuje korzyści za każdy dom wybudowany w naszej technologii!

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt