X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Jesienne nowości RIGIPS!

Jesienne nowości RIGIPS!

 

 

 

 Październikowy Dzień Młodego Architekta

 

21.10.2016 w siedzibie SARP w Warszawie, odbyły się wykłady i ćwiczenia prowadzone przez wybitnych architektów i specjalistów – Tomasza Koniora, Monikę Kupską-Kupis, Annę Lorens.

 

Dowiedz się więcej

  

 

Propagujemy rozwój BIM w Polsce

  

RIGIPS w porozumieniu z SARP i firmą Autodesk (producentem Revit) opracował program współpracy z architektami, mający na celu propagowanie rozwoju BIM w Polsce. Celem projektu jest praktyczne przeszkolenie w zakresie projektowania w BIM oraz promocja przeznaczonych do tego narzędzi informatycznych.

Dowiedz się więcej

 

 

    

 

 Nowe Produkty RIGIPS

 

Tej jesieni prezentujemy kilka nowych ciekawych produktów m.in. płytę HABITO, RIGITHERM, oraz metalowe płyty sufitowe. Zapoznaj się z naszymi nowościami!!!

 

Dowiedz się więcej 

 

 


Nowy cennik RIGIPS

 

3 października 2016 r. wszedł w życie nowy cennik RIGIPS. W tej edycji wprowadziliśmy kilka nowych produktów m.in. płyta PRO Habito o zwiększonej wytrzymałości i odporności na uderzenia, RIGITHERM – płyta do wykonywania dociepleń ścian wewnętrznych budynku, metalowe płyty sufitowe i wiele innych. Cennik można pobrać z naszej strony internetowej. Zapraszamy do lektury.

 

 Dowiedz się więcej

 

 

RIGIPS kibicuje Paraolimpijczykom

 

Jesteśmy dumni wspierając florecistę, Pana Jacka Gaworskiego, który podczas Paraolimpiady RIO po raz kolejny pokazał, że warto walczyć o marzenia. To się nazywa determinacja!!.

 

 Dowiedz się więcej

 

  

 

 Kalkulator czasu pogłosu 

 

Chcesz szybko i łatwo sprawdzić warunki pogłosowe w danym pomieszczeniu? Skorzystaj ze specjalnego narzędzia RIGIPS - Kalkulator Czasu Pogłosu. 

 

Sprawdź warunki pogłosowe w pomieszczeniu

 

   

 

 

 

 Nasi Doradcy Projektowi

 

 

Zachęcamy do kontaktu z zespołem Doradców Projektowych RIGIPS! Chętnie pomogą w procesie projektowania.  

 

Skontaktuj się

 

   

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt