X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

DURAVIT: Inteligentna deska SensoWash® z funkcją mycia

DURAVIT: Inteligentna deska SensoWash® z funkcją mycia

 
 

 

SensoWash® to program desek z funkcją mycia, będących połączeniem deski sedesowej i bidetu dla utrzymania higienicznej czystości. SensoWash® zapewnia wysoki komfort obsługi, piękne wzornictwo oraz pełen indywidualizm. 


SensoWash® posiada funkcje umożliwiające inteligentne korzystanie z zasobów naturalnych: aktywacja trybu energooszczędnego umożliwia wyłączenie podgrzewania siedziska na przykład na noc. Woda ogrzewana jest tylko w razie potrzeby użycia, zawsze w odpowiedniej, wystarczającej ilości. Wszystkimi funkcjami można wygodnie sterować pilotem: otwieranie i zamykanie pokrywy i siedziska deski toaletowej, mycie tylne, mycie damskie i komfort, podgrzewanie siedziska, tryb oszczędności energii.

 

Do wyboru oferujemy również załączoną do opakowania drugą wymienną dyszę soft, zapewniającą jeszcze więcej komfortu użytkowania. Dysza ma znakomite właściwości myjące dzięki szczególnie delikatnemu strumieniowi wody, może być szybko i prosto wymieniona. SensoWash® jest kompatybilny z pięcioma różnymi seriami ceramicznymi Duravit i podobnie jak inne warianty modeli z tej serii produktów, charakteryzuje się nowoczesnym, ponadczasowym, designem autorstwa Philippe'a Starcka.

  
 
 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt