X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

STEGU Konkurs na projekt wnętrza!

Konkurs na projekt wnętrza inspirowanego naturą i produktami Stegu!

 KONKURS STEGU - INSPIRED BY NATURE

Żyjemy na pełnych obrotach. Nieustanny pośpiech, niekończące się listy zadań, szum informacyjny sprawiają, że ciągle żyjemy w szybkim tempie. Często brakuje nam czasu nawet na to, żeby choć na chwilę usiąść i „nic nie robić”.

A gdyby tak rzucić wszystko? 

Odciąć się od miasta, pędu życia i zjednoczyć z naturą. Większość z nas pewnie o tym marzy - niewielu ma odwagę i możliwości, by wprowadzić tę myśl w życie.

Pójdźmy na kompromis. Odzyskajmy równowagę i działajmy w zgodzie z własnymi potrzebami. Elementem dobrego i szczęśliwego życia jest obcowanie z naturą, dbanie o harmonię i wartościowe relacje. Wprowadźmy w nasze życie pierwiastek natury. Zaaranżujmy przestrzeń naszego wypoczynku, inspirując się otaczającą przyrodą. 

Mieszkajmy we wnętrzach, które wyrażają naszą filozofię życiową i wewnętrzną potrzebę bliskości z naturą.

 

Firma Stegu ogłasza konkurs dla osób i podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowanie wnętrz. W ramach konkursu „Stegu - Inspired by nature” jury konkursowe wyłoni 3 aranżacje wnętrz inspirowane naturą i wykorzystujące w projekcie produkt Stegu. Na stronie www.konkurs.stegu.com dostępny jest regulamin konkursowy oraz zasady udziału w konkursie. W konkursie można wygrać nagrody pieniężne: I stopnia – 5000 PLN, II stopnia – 2 500 PLN, III stopnia – 2 500 PLN. Wyłącznym sponsorem nagród konkursowych jest firma Stegu. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 1 marca do 31 maja 2017 r. 

Skład jury:

1. Architektonika – arch. Magdalena Miarka-Rakowska, arch. Krzysztof Rakowski. Obydwoje ukończyli Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mimo, że są indywidualistami tworzą zgrany zespół, którego pasją jest szeroko pojęta architektura.

2. Bartek Włodarczyk Architekt, to autorska pracownia projektowania wnętrz i architektury z wieloletnim doświadczeniem, założona w 1998 r. przez absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Bartłomieja Włodarczyka. W oparciu o bogate doświadczenie pracownia oferuje usługi projektowania na najwyższym poziomie czego dowodzą liczne realizacje w Polsce i za granicą.

3. Mmoa - Marta Hausman - Dyląg, Katarzyna Wichary i Maciej Dyląg od 2009 roku tworzą zespół pracowni architektonicznej MMOA w Katowicach. Wszyscy są absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Łączy ich przyjaźń oraz ogromna pasja - projektowanie budynków oraz wnętrz. Zdobywali nagrody w wielu ogólnopolskich konkursach architektonicznych, wnętrzarskich oraz związanych z wzornictwem przemysłowym.

4. Szymon Hanczar - projektant, wykładowca wrocławskiej ASP, juror wielu konkursów. Od 6 lat prowadzi własne biuro projektowe “hanczar studio”, które realizuje projekty wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, stoisk targowych, wystaw czy mebli. Jego minimalne mieszkanie "13m2" w zdobyło I nagrodę w konkursie "Wnętrze Design" dolnośląskiego Stowarzyszenia Architektów RP. Laureat konkursu Tubądzin Design Award 2016. 

5. Jacek Wróbel - Kierownik Biura Projektów w firmie Stegu, odpowiedzialny za markę premium – CHARACTER. Od ponad 9 lat współpracuje z architektami, projektantami i deweloperami, realizując inspirujące projekty inwestycyjne. Znany z prowokowania nowatorskich rozwiązań. Podczas prowadzonych przez niego szkoleń dla architektów podkreśla, że siła, wyobraźnia i otwarty umysł to przepis na stworzenie wyjątkowego projektu.

 

Organizator konkursu: Stegu Sp. z o.o.

Patronat medialny: Publikator Sp. z o.o.

Patronat merytoryczny: Cad Projekt K&A, Archispace 

 

Firma Stegu to rozpoznawalna marka europejska, specjalizująca się w produkcji okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych. Z małej firmy rodzinnej pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał.

Już od ponad 20 lat firma tworzą produkty inspirowane naturą, wykorzystując jedynie naturalne kruszywa i barwniki, stale unowocześniając design oraz metody produkcyjne. Firma Stegu dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących płytki betonowe i gipsowe na świecie. W innowacyjnym procesie produkcji powstają produkty o najwyższej jakości i przyjazne dla środowiska. Wszystkie elementy poddawane są specjalistycznym badaniom jakościowym. Procesy sprzedażowe i produkcyjne wspierane są przez nowoczesne działania marketingowe.

Firma jest jednym z największych eksporterów w klasyfikacji producentów materiałów budowlanych z całej Polski. Produkty Stegu można spotkać w takich krajach jak Francja, Niemcy, Włochy, Rosja, RPA, Karaiby czy kraje skandynawskie.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt