X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowe tekstury podłóg firmy Windmöller Polska

Nowe tekstury podłóg firmy Windmöller Polska

 

 Wyjątkowe nowości od Windmöller Polska

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz najnowszym trendom firma Windmöller Flooring Products WFP wzbogaciła swoją ofertę o dwa wyjątkowe produkty – panele winylowe z kolekcji wineo 800 oraz nowoczesne biopodłogi Purline Bioboden z kolekcji wineo 1000. Oprócz wprowadzenia nowości na rynek przygotowano także tekstury najnowszych podłóg, które z pewnością ułatwią pracę architektom i projektantom. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Wytrzymałość, funkcjonalność i elegancki design – podłogi winylowe z kolekcji Wineo 800

 

Każdy marzy o pięknej podłodze w swoim domu, jednak czy zawsze spektakularny wygląd jest równoznaczny z dobrą jakością i gwarancją podłogi na lata? Temu wyzwaniu na przeciw wychodzi nowa seria elastycznych i wysokogatunkowych paneli winylowych marki Wineo. W połączeniu z szeroką gamą dekorów kolekcja okazuje się być strzałem w dziesiątkę.  

Czytaj więcej...

 

 

Nowość! Biopodłogi Purline Bioboden z kolekcji wineo 1000 – ekologia w parze z funkcjonalnością

 

 

Ekologiczna wykładzina podłogowa Purline Bioboden z kolekcji wineo 1000 to nowoczesny produkt, który zachwyca zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i doskonałymi właściwościami użytkowymi. Co ważne, jest też bezpieczna dla zdrowia – powstała bez użycia szkodliwych związków a do jej produkcji wykorzystano m.in. olej rzepakowy i rycynowy. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt