X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

DURAVIT: Nowa seria Luv

DURAVIT: Nowa seria Luv

 

Nietypowe wzornictwo Luv łączy w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję. Łagodne kształty podążają za ostrą geometrią. Dobór materiałów i kolorów jest świadectwem wyrafinowanego wyczucia duńskiej projektantki Cecilie Manz dla niuansów formy. Paleta barw matowych lakierów oraz szkliwa w delikatnych odcieniach podkreśla świeży charakter Luv. Została opracowana wyłącznie dla firmy Duravit.

Trzy rozmiary owalnych umywalek nablatowych wykonanych z DuraCeram® robią wrażenie swoimi subtelnymi liniami, dużymi wewnętrznymi misami oraz czystymi krawędziami. W wariantach z wewnętrzną półką na baterię - bateria jest montowana centralnie z tyłu, a w przypadku małych umywalek do rąk - jest umieszczona po lewej lub po prawej stronie. Opcjonalne szkliwienie na zewnątrz jest dostępne w satynowym macie w kolorach białym, szarym oraz piaskowym. Kontrast z połyskliwym białym wnętrzem umywalki podkreśla niepowtarzalność tej serii, wyjątkowej w dotyku i wyglądzie. Ceramiczna osłona syfonu współgra całościowo z estetyką Luv.

Umywalka idealnie pasuje do konsoli z regulowaną wysokością, na czterech łagodnie zakrzywionych nóżkach. Dostępne są trzy szerokości: 1788 mm w przypadku umywalki podwójnej, 1388 mm dla wersji pojedynczej oraz 688 mm dla umywalki do łazienki dla gości. Stoły w formie konsoli dostępne w kolorach lakieru: biały satynowy mat, biały nordic, taupe, kamiennoszary, jasnoniebieski oraz ciemnoniebieski, wnoszą znaczny wkład do sposobu odczuwania przestrzeni.

Kwarcowe blaty konsoli w trzech perfekcyjnie zharmonizowanych wariantach kolorystycznych oraz wersja z litego drewna w kolorze orzecha amerykańskiego stanowią dopełnienie powierzchni lakierowanych. Przestrzeń schowka jest dostępna w formie bezuchwytowych wysuwanych przegródek i szuflad, wyposażonych dla wygody w technologię tip-on (mechaniczne wspomaganie otwierania) oraz samozamykający się mechanizm. Seria posiada w komplecie nowe lustra w trzech szerokościach od 500 do 1600 mm ze zintegrowaną funkcją przyciemniania oraz opcja ogrzewania lustra. W uzupełnieniu do standardowej 800 mm wysokości lustra, wszystkie modele są również dostępne w wysokości 1200 mm. Oświetlenie LED na górnej krawędzi lustra oraz opcja światła nastrojowego gwarantuje optymalne natężenie oświetlenia do 700 luxów.

Luv oferuje również praktyczne wanny, które odzwierciedlają kształt umywalek. Jednolite, wykonane z wysokiej jakości materiału DuraSolid A, są przyjemnie ciepłe w dotyku i mają matowy wygląd. Są dostępne w wersji wolnostojącej, przyściennej oraz narożnej (lewej lub prawej). Opcjonalnie wanna może zostać wyposażona w system hydromasażu Air (wyłącznie w wersji przyściennej oraz narożnej) lub w moduł dźwiękowy, który może być sterowany za pomocą każdego urządzenia kompatybilnego z Bluetooth.

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt