X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

PAROC: Nowy doradca techniczny ds. współpracy z biurami projektowymi

PAROC: Nowy doradca techniczny ds. współpracy z biurami projektowymi

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

 

 

dobrze wiemy, jak cenna w naszej branży jest merytoryczna rozmowa jednego profesjonalisty z drugim profesjonalistą. Mając na celu najwyższy standard obsługi naszych klientów. Pragniemy Państwu przedstawić Pana Michała Nękanowicza - nowego Doradcę technicznego ds. współpracy z biurami projektowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy specjalista w dziale wsparcia technicznego i produktowego służy kompleksową pomocą w doborze izolacji dopasowanych do Państwa konkretnych potrzeb i oczekiwań. Doświadczenie, jakie Pan Michał uzyskał we wcześniejszej pracy na stanowisku inżyniera budowy i projektanta instalacji, to gwarancja doskonałych relacji, opartych na wiedzy i kompetencjach.

 

Pan Michał pomoże Państwu rozwiązać typowe problemy, jakie w codziennej pracy spotyka projektant. Nasz ekspert doradzi w zakresie doboru grubości izolacji do danego elementu w oparciu o jego właściwości robocze, a także pomoże dobrać dopasowany do zdefiniowanych potrzeb produkt lub rozwiązanie. Selekcji dokonywać będziemy w oparciu o dedykowany program CALCULUS, a także bogatą dokumentację - aprobaty techniczne, karty katalogowe, certyfikacje niezależnych jednostek badawczych.

 

Ponadto, na stronie ARCHISPACE znajdą Państwo najbardziej aktualne rysunki naszych produktów w formacie dwg oraz pdf. Zchęcamy do ich pobrania.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

 

Michał Nękanowicz

 

Specification Sales Engineer

 

Doradca techniczny ds. współpracy z biurami projektowymi

 

Kom. +48 692 998 089

 

michal.nekanowicz@paroc.com

 

www.paroc.pl 

 

___________________________________________________________________________________________

 

Paroc jest jednym z wiodących, europejskich producentów energooszczędnych i ognioochronnych rozwiązań izolacyjnych z wełny kamiennej dla nowych i remontowanych budynków, przemysłu stoczniowego, platform przybrzeżnych, a także dla sektora przemysłowego.

 

Od 80 lat budujemy swoją reputację w oparciu o innowacje, wysoce wydajene produkty, kompleksową wiedzę techniczną oraz realizację haseł zrównoważonego rozwoju. Nasz cel to pozostanie innowacyjnym i zaufanym partnerem w budowaniu przyjaznego i komfortowego środowiska - zarówno dla nas samych i dla przyszłych pokoleń.

 

Zatrudniamy około 1835 osób w zakładach produkcyjnych w Finlandii, Szwecji, na Litwie, w Polsce i Rosji oraz naszych przedstawicielstwach handlowych w 14 krajach europejskich. W 2016 roku sprzedaż netto Grupy Paroc sięgnęła 375.5 milionów Euro.

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt