X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wineo – wszechstronność na każdym gruncie

Wineo – wszechstronność na każdym gruncie

 

 

Podłoże to podstawa – materiały podkładowe marki Wineo

Przed przystąpieniem do montażu paneli podłogowych należy zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża. Odpowiednio dobrane maty podkładowe mogą skutecznie wyciszyć pogłos kroków, poprawić akustykę wnętrza, zniwelować nierówności posadzki, ułatwić montaż czy izolować termicznie. W ofercie marki Wineo znajdziemy też podkłady dostosowane do układania na ogrzewaniu podłogowym i podłożach mineralnych. 

Czytaj więcej...

 

_____________________________________________________________________________

Podłogi laminowane Wineo – wyjątkowy design w parze z funkcjonalnością

Podłogi laminowane Wineo, występujące w kolekcjach wineo 300, wineo 500, wineo 550 oraz wineo 700, to najwyższej jakości produkt łączący w sobie nowoczesny wygląd i wyjątkową funkcjonalność. Panele dostępne są w niezliczonej liczbie formatów i dekorów, zarówno jednobarwnych, jak też wiernie odzwierciedlających kolorystykę i strukturę drewna czy kamienia. Bogactwo wzorów i rozmiarów stwarza szerokie możliwości kreatywnej, zindywidualizowanej aranżacji wnętrz. Dzięki doskonałym właściwościom stanowią najlepszy z możliwych wybór do pomieszczeń prywatnych oraz komercyjnych. 

Czytaj więcej...

_____________________________________________________________________________

 

Dlaczego warto postawić na podłogę elastyczną?

Wielu osobom elastyczne wykładziny podłogowe nadal kojarzą się z przestarzałym i często nieestetycznym linoleum, które jeszcze nie tak dawno królowało w wielu polskich mieszkaniach. Tymczasem na rynku dostępne są nowoczesne produkty, które zachwycają zarówno atrakcyjnym wylądem, jak i doskonałymi właściwościami użytkowymi. Mowa o wysokiej jakości podłogach elastycznych marki Wineo. 

 
 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt