X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Fitberg

Fitberg - Innowacyjne poziomowanie i montaż - podłoga na legarach

 
Poziomowanie
System Poziomujący firmy Harpun umożliwia łatwe i dokładne poziomowanie podłogi. Klin Górny (umożliwia szybkie i dokładne ustalenie poziomu lub dystansu; specjalne wyżłobienie zabezpiecza go przed odkształceniem nawet przy dużych obciążeniach) - w połączeniu ze Stopką (umożliwiającą stabilne ustalenie poziomu) oraz Podstawką, która umożliwia montaż podłogi na wysokości nawet 29 cm od podłoża.
 
Wygłuszenie
Dodatkowe zastosowanie podkładki wygłuszającej zapewnia komfort użytkowania podłogi. Podkładki redukują hałas powstający podczas chodzenia o 4dB. System pozwala również, na zastosowanie specjalistycznej podkładki wygłuszającej i zapobiegającej nadmiernemu drganiu dedykowanej dla podłogi w obiektach sportowych.
 
Wytrzymałość i funkcjonalność
Poszczególne elementy systemu spełniają wszelkie standardy dotyczące wytrzymałości i funkcjonalności. Cechy te są kluczowe w momencie, kiedy podłoga na legarach ma służyć w danym miejscu przez długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych produktów spełniał swoją rolę niezawodnie i w pełni satysfakcjonował użytkowników. Aby uzyskać najlepsze efekty należy zadbać o precyzyjne poziomowanie.
 
Poniżej znajdują się informacje o możliwych kombinacjach uzyskiwanych z elementów Systemu Poziomującego Harpun. Należy pamiętać, że zawsze można dołożyć kolejną Podstawkę 19 lub Podstawkę 38, aby uzyskać potrzebną wysokość.
 
System Poziomujący firmy Harpun umożliwia łatwe i dokładne poziomowanie podłogi.
 

 
Wsporniki regulowane Harpun wykorzystane po raz drugi przez Invest Komfort przy montażu tarasów na balkonach II etapu inwestycji Nowe Orłowo w Gdyni.
 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt