X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Większa paleta podłóg Chapel Parket

Jeszcze większa paleta barw podłóg Chapel Parket

W tym roku do oferty dębowych podłóg marki Chapel Parket wprowadzono 15 nowych odcieni. Propozycje są adresowane zwłaszcza do miłośników stonowanych wnętrz. Obecnie paleta kolorystyczna marki Chapel Parket obejmuje ponad 50 wybarwień! Wszystkie dostępne kolory są efektem stosowania specjalnych technik obróbki drewna: surowiec jest  barwiony w masie, poprzez manipulację czynnikami chemicznymi. 

 

Premiera 15 nowych odcieni miała miejsce w styczniu br., podczas hanowerskich targów DOMOTEX. Goście jednego z najważniejszych spotkań branży podłogowej ocenili je bardzo pozytywnie.  

Nowości są utrzymane w stonowanej stylistyce, większość z nich jest w ciemnej tonacji. Odcienie bardzo subtelnie podkreślają różnice kolorystyczne występujące w naturalnym drewnie.

Co ciekawe, ich nazwy zostały zainspirowane parkami narodowymi z całego świata. 

 

Niedostępne wcześniej kolory obejmują nie tylko serię podstawową (Chapel Parket), ale także m.in. kolekcję elementów nacinanych poprzecznie (Chapel Hermitage), czy szczotkowanych (Chapel Parish). W nowych barwach dostępne są zarówno deski, jak i klepki (jodełka francuska i węgierska). 

 

Barwy dębowych desek, klepek i kasetonów marki Chapel Parket są wyjątkowo trwałe, gdyż drewno jest barwione w masie, poprzez manipulację czynnikami chemicznymi. 

Podłogi są zabezpieczone olejem woskowym z dodatkiem związków krzemu. Dzięki temu mają podwyższoną odporność na uszkodzenia związane z ich codziennym użytkowaniem. Montuje się je  zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. 

 
 

 

* * *

Chapel Parket – podłogi z własną historią 

www.chapelparket.pl

www.facebook.com/ChapelParketPolska 

Instagram: chapel_parket_polska

 

* * *

 

KONTAKT:

Chapel Parket Polska Sp. z o.o.

www.chapelparket.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt