X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

TEKA Inspiruje: IV edycja Konkursu Kuchnia spełnionych życzeń

TEKA Inspiruje: IV edycja Konkursu Kuchnia spełnionych życzeń

 
IV edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz TEKA Inspiruje 
  

 

1 września 2017 roku rozpocznie się IV edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz TEKA Inspiruje, organizowanego przez firmę TEKA. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie projektu kuchni, który będzie kreatywną interpretacją hasła „Kuchnia spełnionych życzeń”. Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2017.
 
 
Nadesłane projekty oceni jury w składzie: dr hab. arch. Joanna Maria Walendzik-Stefańska – Wydział Architektury Wnętrz ASP Warszawa,  Maria Tyniec – projektantka wnętrz, malarka, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna magazynu „M jak mieszkanie” oraz Iwona Kryczka – marketing manager Teka Polska. Przy wyborze zwycięzców jury będzie brało pod uwagę spójność projektu, funkcjonalność, zgodność z tematem i adekwatność rozwiązania przestrzennego do celu. Jury zwróci także uwagę na ergonomię i łatwość utrzymania porządku.

 

Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup dowolnych urządzeń z bogatej oferty firmy TEKA, w skład której wchodzą m.in.: piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarko-zamrażarki, zlewozmywaki oraz baterie kuchenne i łazienkowe.
  1. Pierwsze miejsce to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 10 000 zł.,
  2. Drugie miejsce voucher o wartości 5 000 zł.,
  3. Trzecie miejsce voucher o wartości 3 000 zł.

 

Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest zaproszenie na 3 dniowe szkolenie AutoCad organizowane przez firmę Procad.

 

Postanowiliśmy kontynuować konkurs TEKA Inspiruje, ponieważ trzy poprzednie edycje spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród projektantów wnętrz. Otrzymaliśmy setki ciekawych projektów od uczestników z całej Polski, a jury miało naprawdę trudne zadanie, aby wyłonić laureatów. Nagrodzone prace można zobaczyć na stronie www.tekainspiruje.pl w zakładce „konkurs” – mówi Iwona Kryczka, marketing manager TEKA Polska. – Mamy nadzieję, że w tym roku TEKA zainspiruje projektantów do stworzenia wielu oryginalnych koncepcji kuchni, które będą odpowiedzią na życzenia domowników.   

Wszystkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie www.tekainspiruje.pl

Patronat medialny:

 

 

Partnerzy konkursu: 

 

 

 


 

 

 

Grupa Teka to międzynarodowa korporacja założona w 1924 roku w Niemczech.  Specjalizuje się w produkcji urządzeń kuchennych, armatury łazienkowej, pojemników przemysłowych oraz kuchni profesjonalnych. Jest światowym liderem w produkcji beczek na piwo. Grupa Teka ma 25 fabryk w Europie, Azji oraz Ameryce i zatrudnia 4 842 pracowników. Swoje produkty sprzedaje w ponad 116 krajach na całym świecie. Urządzenia Teka charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, funkcjonalnością i atrakcyjnym wzornictwem. W Polsce Teka działa od 1994 roku sukcesywnie budując sieć sprzedaży i obsługi klienta. Wyróżnia ją kompleksowa oferta wysokiej jakości sprzętu kuchennego – od baterii i zlewozmywaków, po zmywarki, piekarniki, płyty, okapy czy lodówki.

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt