X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

ISOVER

ISOVER – produkty i rozwiązania do projektowania w AUTODESK®REVIT!

 

Z przyjemnością informujemy, iż firma Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., producent wełny mineralnej szklanej i skalnej ISOVER dołączyła do portalu Archispace. 

Na profilu ISOVER zostały udostępnione biblioteki produktów i rozwiązań do projektowania w AUTODESK®REVIT:

  • Materiały ISOVER, 
  • Ściany działowe, 
  • Ściany zewnętrzne,
  • Fasada wentylowana,
  • Fasada ETICS. 

W bibliotece materiałów znajdują się produkty z aktualnej oferty ISOVER tj. wełna mineralna dedykowana do izolacji termicznej i akustycznej w budownictwie, HVAC i przemyśle oraz membrany i folie.

W bibliotece ścian działowych znajdują się rozwiązania ścian działowych z izolacją akustyczną z wełny mineralnej ISOVER oraz rozwiązania systemowe ISOVER-RIGIPS zawarte w publikacji AKU-MATRIX.

W bibliotece ścian zewnętrznych znajdują się rozwiązania fasady wentylowanej z izolacją termiczną z wełny mineralnej ISOVER między innymi zawarte w Aprobacie Technicznej ITB „Zestaw wyrobów do wykonywania wentylowanych okładzin elewacyjnych ISOVER-EQUITONE” oraz rozwiązania ściany zewnętrznej izolowanej termicznie wełną mineralną ISOVER metodą lekką mokrą (ETICS).

Kolejne biblioteki rozwiązań ISOVER do projektowania w AUTODESK®REVIT m. in. dachów skośnych, dachów płaskich i podłóg już wkrótce.

Zapraszamy do pobierania!

 

 

 

ISOVER, lider wśród producentów wełny mineralnej na polskim rynku, oferuje szeroką gamę energooszczędnych produktów dedykowanych budownictwu ogólnemu oraz izolacjom technicznym stosowanym w przemyśle. W portfelu produktów posiada izolacje z wełny mineralnej z włókien szklanych, skalnych, maty siatkowe czy hybrydowy system ocieplenia budynków. Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K).  

ISOVER to synonim najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak m.in. Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości, TopBuilder. 

ISOVER należy do obecnej w ponad 64 krajach Grupy Saint-Gobain, która tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas. Można je znaleźć wszędzie tam, gdzie żyjemy na co dzień: w budynkach, środkach transportu, inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych.

Materiały izolacyjne ISOVER zostały użyte w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, wieżowiec Warsaw Trade Tower, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie i wiele innych.

 

Biuro Doradztwa Technicznego ISOVER:

bezpłatna infolinia: 800 163 121

e-mail: konsultanci.isover@saint-gobain.com

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt