X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wyjątkowa akcja promocyjna firmy Wineo

Wyjątkowa akcja promocyjna firmy Wineo

 

Wyjątkowa akcja promocyjna firmy Wineo


Wineo, uznany producent wysokogatunkowych podłóg laminowanych i winylowych oraz wykładzin elastycznych i akcesoriów, przygotował atrakcyjną promocję dla swoich klientów. W dniach 6 listopada – 17 grudnia 2017 roku wybrane produkty z asortymentu firmy będą dostępne w nowych, niższych cenach. 

Ze szczegółowymi warunkami i zasadami akcji można się zapoznać u sprzedawców, na stronie internetowej www.wineo-polska.pl oraz na profilu firmy na Facebooku: facebook.com/WineoPasjaTworzenia.

Dodatkowe informacje o podłogach marki Wineo dostępne są na stronie internetowej: http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/.

Czytaj więcej...

 

 

_____________________________________________________________________________

Wyraziste dekory i wszechstronność zastosowań – panele laminowane wineo 500 medium V2

Bogata gama dekorów wiernie odzwierciedlających strukturę drewna, dwustronne V-fugi i doskonałe parametry techniczne – to tylko niektóre z zalet podłóg laminowanych z kolekcji wineo 500 medium V2. Ta niezwykła kolekcja, obejmująca wyraziste i wyjątkowe dekory, zasługuje na szczególną uwagę także z innego powodu – V-fug na dłuższym boku, dzięki którym panele przypominają drewniane deski. 

Czytaj więcej...

 

 

_____________________________________________________________________________

Jak właściwie zamontować panele laminowane?

Panele laminowane to wciąż jeden z najpopularniejszych rodzajów podłogi stosowanych w naszych domach. Jednak nawet najpiękniejszy i najlepszej jakości produkt nie spełni swojej roli, jeśli nie zostanie właściwie zamontowany. Podpowiadamy o czym powinniśmy pamiętać, jeśli zdecydujemy się na samodzielny montaż. 

 
 
 
 
 
 
 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt