X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Podłogi Barlinka

Podłogi Barlinka w najlepszym budynku biurowym Europy!

 

 

Budynek biurowy polskiej firmy Kanlux został nagrodzony prestiżowym tytułem „Best Office Architecture” otrzymując 5 gwiazdek i Grand Prix podczas gali w Royal Lancaster w Londynie 26 października 2017 roku. W biurowcu znalazło się miejsce aż dla 600 metrów kwadratowych podłogi Barlinka – Designer z Kolekcji Jean Marc Artisan. Kolekcja kolejny raz potwierdziła swoją wyjątkowość i elegancję zamkniętą w ręcznie wykończeniowych elementach deski.

 

 

Budynek zaprojektował Przemo Łukasik (medusagroup), który jest min. przewodniczącym Jury w konkursie organizowanym przez Barlinek – Kreacje z Natury.

 

Gratulacje dla Przemo Łukasika i całej ekipy realizującej projekt!

 

*** 

W budynku zastosowano podłogi marki Barlinek – ręcznie wykonywaną deskę Designer z kolekcji Jean Marc Artisan, której wyjątkowość polega również na wstawkach i flekach, takich jak niegdyś pojawiały się po naprawieniu starej podłogi. Deska w oryginale ma heblowaną nierówną krawędź, natomiast w budynku firmy Kanlux biuro projektowe wraz z inwestorem zdecydowali się na zrobieniu na desce mniejszej i równej fazy czterostronnej. Barlinek specjalnie na ich życzenie wykonał taką deskę. Było to możliwe, gdyż cała kolekcja desek Jean Marc Artisan wykonywana jest ręcznie i pod konkretne zamówienie. www.jeanmarcartisan.com

 

Czytaj więcej o projekcie na stronie Design Alive >>

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt