X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Producent ogrodzeń Xcel zaprasza na 4 Design Days

Producent ogrodzeń Xcel zaprasza na 4 Design Days

 
 
 
Już za kilka dni w Katowicach rozpocznie się wielkie święto architektury i designu, czyli 4 Design Days. Trzecia edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 15-18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku. Obecność na targach potwierdziło ponad 300 wystawców, więc z pewnością każdy miłośnik dobrego designu znajdzie tu coś dla siebie. 
 
Wydarzenie zostało podzielone na 2 części: sesje tematyczne dla profesjonalistów oraz Dni Otwarte dla wszystkich zainteresowanych. W trakcie dwóch pierwszych dni architekci, projektanci i producenci będą dyskutować o nowych trendach i uczestniczyć w wykładach oraz prelekcjach. Sesje tematyczne dotyczą między innymi designu, architektury oraz nowych technologii.
Z kolei weekend 17-18.02 to Dni Otwarte, na które zaproszeni są wszyscy miłośnicy designu. W tym roku wydarzeniu 4 Design Days będą towarzyszyć również targi niezależnych projektantów Silesia Bazaar. 
 
Na 4 Design Days już po raz trzeci wystawi się producent nowoczesnych ogrodzeń, marka Xcel. W tym roku ich produkty można znaleźć na stoisku numer 57, zarówno w trakcie części dla specjalistów, jak i Dni Otwartych. Na wydarzeniu specjaliści Xcel zaprezentują nowoczesne murki ze spieków kwarcowych oraz personalizowaną skrzynkę na listy Lekko. Na stoisku znajdą się również aluminiowe przęsła Horizon Rombo oraz furtka Pure, czyli najnowsze systemy marki Xcel. 
 
Informacje na temat 4DD: www.4dd.pl
 
Strona marki Xcel: www.xcel.pl 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt