X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Top projekty Benchmark - MEGA

Top projekty Benchmark - MEGA

 

 

 

 

Projekt

"MEGA" to centrum handlowo - rozrywkowe na Litwie, umiejscowione w sercu Kowna, z ponad 200 sklepami i 19 restauracjami. MEGA w liczbach to: 102 000 m2 powierzchni, 2200 miejsc parkingowych, 202 najemców - to powoduje, że MEGA jest miejscem topowym na modowej mapie Kowna.
Lokalizacja: Kowno, Litwa

Rok budowy:

 2006

System elewacyjny:

6466,04 m2, Benchmark Karrier System, płytki ceramiczne

Kolory:

RAL7024 (panele Karrier), Vulcan Grey (płytki ceramiczne)

 

 

Kompletne rozwiązanie dla budynku

Centrum handlowo - rozrywkowe "MEGA" zostało otwarte w 2005 roku, ale kilka lat później wraz ze wzrostem zainteresowania, wymagane było zwiększenie powierzchni budynku. Zapadła decyzja, aby odnowić elewację. Architekci wyspecyfikowali ponad 3000 m2 paneli Benchmark Karrier. Nośny panel Benchmark Karrier jest certyfikowanym elementem systemu do przenoszenia obciążeń od zamontowanych na nim płytek ceramicznych Benchmark Tile. Płytki ceramiczne dostępne są w szerokiej gamie kolorów i faktur. W tym projekcie wybrano odcień Vulcano Grey.

 

Wsparcie techniczne i serwis

Pracując bezpośrednio z architektami i konstruktorami, nasz kompetentny i doświadczony zespół specjalistów był cały czas pod ręką podczas trwania prac – od projektu, aż po realizację. Zapewniliśmy najwyższy poziom usług, który odzwierciedlił się w bezproblemowej instalacji elewacji i zadowoleniu klienta.

 

 

 

Ogromne przedsięwzięcie 

Projekt został zrealizowany przez Baltic RED, jednego z największych deweloperów nieruchomości komercyjnych w krajach bałtyckich.

 

 

 

 

Projekty referencyjne

Zrealizowane przez nas projekty mogą stanowić dla Państwa inspirację do tworzenia wyjątkowych budynków.

 

Dowiedz się więcej...

 

 

 

 

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy realizacji projektu...

...lub porady, który system elewacyjny lub akcesoria Benchmark by Kingspan będą dla Państwa odpowiednie prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Kontakt

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt