X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Kingspan: Jak technologia hybrydowa zmienia dzisiejsze budownictwo

Kingspan: Jak technologia hybrydowa zmienia dzisiejsze budownictwo


 

 

HYBRYDOWA TECHNOLOGIA IZOLACYJNA

 

 

Nowy rdzeń izolacyjny QuadCore™

QuadCore™ to nowy rdzeń izolacyjny płyt warstwowych Kingspan z najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi w branży. Charakteryzuje się też zwiększoną odpornością na ogień, jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, a gwarancja na jego właściwości izolacyjne wynosi aż 40 lat!

Więcej o zaletach QuadCore >>

 

Najlepsze parametry w branży
 
Współczynnik przewodności cieplnej λ (lambda) rdzenia izolacyjnego QuadCore™ wynosi zaledwie 0,018 W/(m·K) -  najlepszy wynik w branży! 
Jest to 20% poprawa w porównaniu do wartości 0,023 W/(m·K) typowej dla płyt z rdzeniem PIR. Pozwala to na stosowanie cieńszych płyt przy zachowaniu założonych parametrów technicznych budynku.


 

 

Bezpieczeństwo na 1 miejscu

Nasz nowy system płyt warstwowych z wyjątkową skutecznością chroni budynki przed ogniem. Zostało to potwierdzone w wyniku licznych badan i testów, przez zewnętrzne jednostki certyfikujące, a nawet firmy ubezpieczeniowe.

W przypadku rzeczywistego pożaru płyty te nie rozprzestrzeniają ognia i wydzielają znikome ilości dymu.

 

Wsparcie na każdym etapie budowy

Zaawansowane rozwiązania techniczne, jakie zamknięto w hybrydowym rdzeniu płyt QuadCore™, to jeden z wielu elementów decydujących o wyjątkowości tego systemu.  Równie istotne są doświadczenie i wiedza, którą chętnie dzielimy się z  naszymi klientami. Nasz zespół handlowy i techniczny służy Państwu pomocą na każdym etapie inwestycji, aby Państwa budynki w pełni wykorzystywały swój potencjał ekonomiczny i architektoniczny.

 

  

Kontakt z nami

 

Kingspan Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 20, 27-300 Lipsko

tel: 48 48 378 31 00 info@kingspan.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt