X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Barlinek: Niech żyje kolor!

Niech żyje kolor! 5. edycja międzynarodowego konkursu Kreacje z Natury!

 
 
Ruszyła kolejna, piąta edycja konkursu "Kreacje z natury", który skierowany jest do architektów i projektantów, ale także dla wszystkich entuzjastów projektowania. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych, nowatorskich projektów wybarwień Deski Barlineckiej. Szczególna role odgrywać będzie okoliczność zachowania w projekcie nowatorskich trendów 2018 r.  
 
Piąta edycja konkursu projektowego "Kreacje z Natury" organizowana jest pod hasłem "Niech żyje kolor!". Deska Barlinecka bez watpienia kreuje wnętrze. Wykonana z prawdziwego drewna, to produkt naturalny i szlachetny. Dzięki szczotkowaniu, fazowaniu czy barwieniu otrzymujemy drewnianą podłogę, która spełni każde gusta. To właśnie przy współpracy czterech finalistek pierwszej edycji Kreacji z Natury powstała kolekcja "Tastes of Life", czyli pdołogi w 16 unikalnych wybarwieniach. W 5. edycji konkursu szukamy najmodniejszych kolorów podłóg w 2018 roku!  
 
Jaki jest według Ciebie najmodniejszy kolor? Barwa idealna? Twórz niczym kreator, szukaj koloru wyjątkowego. A jak znajdziesz, przenieś go na podłogę!   
 
Po sukcesach poprzednich edycji oraz ilość nadesłanych prac, po raz trzeci do udziału w konkursie zapraszamy projektantów z Rosji, Ukrainy i Rumunii.  
 
Formuła konkursu pozostaje bez zmian i składa się z dwóch etapów. W I etapie prócz projektu/konceptu, należy uwzględnić moodboard, który ma przedstawiać wszystkie elementy, które były inspiracją Uczestnika konkursu, do stworzeniu projektu. Należy przygotować go w wersji elektronicznej np. w formie prezentacji power point. W drugim etapie wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni na dedykowane warsztaty do naszej fabryki w Barlinku, gdzie pod okiem ekspertów naszej firmy oraz jurorów rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.
 
W skład Jury wchodzą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący - Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), Szymon Hanczar (Hanczar Studio) oraz Wojciech Trzcionka (Design Alive). Pomysłodawczynią konkursu jest Dyrektor Marketingu firmy Barlinek Dorota Karbowska-Zawadzka.  
 
Gala finałowa oraz wręczene nagród i wyróżnień odbędą się 5 października podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home.  
 
Termin nadsyłania prac upływa 10 czerwca 2018 roku.  
 
Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.kreacjeznatury.pl
 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt