X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowa powietrzna pompa ciepła marki Buderus

Nowa powietrzna pompa ciepła marki Buderus

 

 

Efektywne ogrzewanie z pomocą natury

 

Nowe powietrzne pompy ciepła Logatherm WLW AR dostępne są w wersjach z mocą wyjściową 6, 8, 11 i 14 kW, dlatego doskonale sprawdzają się w nowym lub modernizowanym domu lub niewielkim budynku wielorodzinnym. W lecie można wykorzystać je także do chłodzenia. Urządzenia są w stanie pokryć całe zapotrzebowanie na energię cieplną nawet przy temperaturze do - 20°C.

Pompy Logatherm WLW osiągają efektywność cieplną COP powyżej 4,0 (przy A2/W35) co oznacza, że jest to rozwiązanie niezwykle oszczędne. Urządzenia wyposażono w sprawdzony system sterowania Logamatic EMS Plus i moduł programowania Logamatic HMC300, dzięki czemu mają możliwość współpracy z internetem. Pompą można sterować zdalnie za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.

 

Wiele opcji – idealne dopasowanie do potrzeb

Pompy ciepła Logatherm WLW można montować na wiele sposobów z użyciem różnych rozwiązań systemowych. Moduł wewnętrzny występuje w czterech wersjach: dwa kompaktowe rozwiązania typu „Tower” ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u. oraz dwa moduły do montażu naściennego.

 

Inteligentna regulacja energii

Pompy Logatherm WLW są przygotowane do współpracy z instalacją fotowoltaiczną. Wybierając odpowiedni model możemy zapewnić sobie praktycznie bezkosztową obsługę systemu – prąd do pracy pompy może pochodzić z energii słonecznej.  

 

Lekkie i kompaktowe

Dzięki nowej, kompaktowej konstrukcji ze specjalnego tworzywa EPP (pianki zbudowanej z cząstek na bazie polipropylenu nadającego się do recyklingu), moduł jest znacznie lżejszy niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych. Ułatwia to zarówno transport, jak i montaż.

 

 
 
 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt