X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Wineo – podłogi do każdego wnętrza

Wineo – podłogi do każdego wnętrza

 

Panele winylowe wineo 400 – jedna kolekcja, wiele możliwości

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, ponadprzeciętna funkcjonalność i ciekawe formaty – to tylko niektóre wyróżniki paneli winylowych wineo 400. W najnowszej kolekcji marki wineo znajdziemy aż 40 wyjątkowych dekorów utrzymanych w optyce drewna i kamienia, stwarzających nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Dodatkowo wszystkie dekory występują także w wariancie Multi-Layer z powierzchnią synchroniczną.

Czytaj więcej...

 

 

_____________________________________________________________________________

Subtelne panele o wielkiej mocy – kolekcja podłóg laminowanych Wineo 500 small V4

Szeroka paleta dekorów doskonale odzwierciedlających kolorystykę i strukturę dębowych desek, czterostronna V-fuga i znakomite parametry techniczne to zalety, które czynią linię podłóg laminowanych wineo 500 small V4 jedną z najciekawszych w ofercie producenta. Ta wyjątkowa kolekcja zasługuje na szczególną uwagę z jeszcze jednego powodu – smukłego, bardzo wąskiego formatu.

Czytaj więcej...

_____________________________________________________________________________

Wytrzymałość, funkcjonalność i elegancki design – podłogi winylowe z kolekcji wineo 800

Kolekcja paneli wineo 800 to ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów. Bez względu na to, czy interesują nas klasyczne motywy natury, czy nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania wykorzystujące beton architektoniczny, szeroka gama innowacyjnych dekorów pozwoli idealnie dobrać podłogę pasującą do wybranego wnętrza. Nowatorskim rozwiązaniem są panele o wzorze płytek w różnych formatach, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i dekoracyjne. Mamy tu do czynienia z odejściem od klasycznego podejścia do układania paneli, co sprawia, że idealnie nadadzą się one do nowoczesnych wnętrz. 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt