X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowy producent! SANHA

Modelowanie informacji o budynkach (BIM)

 

 

Technologia BIM - to doskonałe narzędzie wspomagające dla Projektantów, Wykonawców, Inwestorów, a także Zarządców zrealizowanych inwestycji. Wykorzystanie trójwymiarowego, zawierającego wszystkie istotne informacje modelu jest łatwiejsze i bezpieczniejsze niż tradycyjne metody projektowania, budowy i zarządzania inwestycją. W czasie projektowania wszystkie nadane uprzednio atrybuty można dowolnie modyfikować i dodawać nowe. Wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym zostaną odzwierciedlone w trójwymiarowym modelu budowli, w zestawieniach materiałów itp.

 
Obecnie oferujemy Państwu możliwość skorzystania z gotowych obiektów złączek SANHA w programie Revit  za pomocą aplikacji  Stabiplan Product Line Placer for Piping. Dotyczy to serii ze stali nierdzewnej (NiroSan® i NiroTherm®), ze stali ocynkowanej (SANHA®-Therm), oraz z miedzi i jej stopów (SANHA®-PressPURAPRESS®.
 
 
W uzupełnieniu do danych CAD, obszerne informacje techniczne, takie jak wymiary, waga lub typ gwintu - z których wszystkie są niezbędne w procesie planowania BIM - mogą być łatwo i szybko dostępne. Dla instalatorów, dokładny wykaz materiałów dostępnych na wczesnym etapie umożliwia znacznie lepsze planowanie w całym łańcuchu dostaw.
 

Kontakt i doradztwo:
 
Jarosław Czapliński
SANHA-Produkt Management
tel. +76 857 29 01 | mobil +48 696 452 508
jaroslaw.czaplinski@sanha.com
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt