X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Meble wypoczynkowe Gala Collezione - pobierz nowe biblioteki 3D

Meble wypoczynkowe Gala Collezione - pobierz nowe biblioteki 3D

 

Już są na archispace.pl! Nowe biblioteki 3D
dla mebli marki Gala Collezione i Sweet Sit (kolekcja 2019)

 

 

Wśród nowości marki Gala Collezione znajdziesz m.in. komfortowe sofy z wygodnym stelażem włoskim (Sora i Olbia), nowoczesne i eleganckie meble wypoczynkowe na płozie - nodze w stylu industrialnym (Albano i Genova), nowe systemy modułowe w stylu minimalistycznym (Karato i Plaza), designerski, uszaty zestaw wypoczynkowy Forli i eleganckie narożniki w gotowych konfiguracjach (m.in. Veneto, Vasto, Prato i Merano).

Marka Gala Collezione to linia produktów dla indywidualistów, którzy pragną wyrażać swój styl poprzez piękne aranżacje wnętrz w swoim domu. To rodzinne, wygodne meble wypoczynkowe, które pomogą stworzyć w pokoju dziennym przytulne miejsce, wokół którego skupiać się będzie rodzinne życie domowników. 

 


 

Wśród mebli marki Sweet Sit znajdziesz natomiast meble wypoczynkowe idealne do mniejszych mieszkań, w których każdy centymetr kwadratowy przestrzeni jest na wagę złota. Meble marki Sweet Sit to propozycja przede wszystkim dla osób, dla których liczy się nowoczesny design, sprawdzone, proste rozwiązania funkcjonalne (w tym np. funkcja spania codziennego) oraz kompaktowe wymiary. 

Poznaj modne i wygodne zestawy wypoczynkowe Snap i Vigo, kompaktową sofę Ema ze stelażem włoskim, klasyczny zestaw Busto z fotelem z elektryczną funkcją relaksu oraz praktyczną, wygodną wersalkę bez boków Nomo, idealną do pokoju młodzieżowego. 

 


 

Zapraszamy do pobierania -> KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO PROFILU GALA COLLEZIONE

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt