X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

LUG - dopełnienie Twojej kreatywności

LUG - dopełnienie Twojej kreatywności

Cztery oprawy jedno twórcze DNA


Uwolnij potencjał kreatywności z nowościami produktowymi LUG Light Factory!Z przyjemnością przedstawiamy cztery rodziny opraw dla architekta, projektanta wnętrz i włodarza. Oprawy ATLANTYK 2.0, AVENIDA, LUGTRACK EVO i NOISE dedykujemy profesjonalistom, którzy na co dzień współtworzą przestrzeń. Poznaj historię każdej z nich i dowiedz się jak produkty LUG wspierają Twórców!

Strona internetowa Dopełnienie Kreatywności to centrum wiedzy, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o nowościach. Zakładki produktowe przedstawiają techniczne i funkcjonalne korzyści opraw LUG. Na podstronie O nas pokazujemy jak ważną rolę odgrywa wsparcie procesu kreatywnego i współdzielenie doświadczenia, które zawieramy w każdej naszej oprawie. Na stronie znajdują również materiały do pobrania, harmonogram webinariów i formularz kontaktowyPrzejdź na stronę internetową

Doświadczenie, którego możesz być pewien!Współdzielimy twórcze DNA, dzięki czemu rozumiemy proces kreatywny i wiemy, jak istotną rolę odgrywa światło w tworzeniu przestrzeni. Od prawie 30 lat pomagamy określać jej charakter. Produkty i usługi LUG sprawdziły się już w ponad 67 krajach świata. To gwarancja doświadczenia, które zawieramy w każdej naszej oprawie.


#creativeDNA

LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, 65-127 Zielona Góra
tel. +48 68 45 33 200,  marketing@lug.com.pl 


LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z 29-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w produkcji oświetlenia infrastrukturalnego oraz przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Treść nie wyświetla się prawidłowo? Zobacz Newsletter w przeglądarce

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt