X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

70 lat Windmöller – 70 lat innowacji

70 lat Windmöller – 70 lat innowacji

 

Jakość, odpowiedzialność, innowacyjność – 70 lat Windmöller GmbH

Windmöller GmbH, producent pokryć podłogowych oraz systemów akustycznych i wyciszających, obchodzi 70. rocznicę istnienia. Profesjonalizm, innowacyjność i odpowiedzialność społeczna sprawiają, że pomimo zmian w strukturze firmy nadal pozostaje ona jednym z liderów branży, dostarczając swoje produkty do ponad 70 krajów na całym świecie. 

 

Czytaj więcej...

 

 _____________________________________________________________________________
 

Wyjątkowa akcja promocyjna firmy wineo

Marka wineo przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną promocję. W dniach 5 listopada – 23 grudnia 2018 roku panele laminowane z kolekcji Rock’n’Go będą dostępne w nowych, niższych cenach. 

W czasie trwania akcji cena tegorocznej nowości marki wineo, paneli laminowanych Rock’n’Go, w których zastosowano innowacyjną technologię Sound-Stop, będzie niższa o 10 zł brutto/m² i wyniesie 115,90 zł/m m², zamiast 125,90 zł/m. Oferta kierowana jest do klienta detalicznego i obowiązuje w wybranych salonach sprzedaży. Obniżka nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Ze szczegółowymi warunkami i zasadami akcji można się zapoznać u sprzedawców lub dzwoniąc pod numer telefonu 71 331 73 14. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt