X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Twój projekt w konkursie firmy Jawor-Parkiet przepustką do Mediolanu

Twój projekt w konkursie firmy Jawor-Parkiet przepustką do Mediolanu

 

Architekcie, Twój projekt w konkursie firmy Jawor-Parkiet przepustką do Mediolanu, świata europejskiego designu!

 

20 stycznia 2019 roku mija ostateczny termin zgłaszania projektów do konkursu „Jawor-Parkiet Design Awards” ogłoszonego przez producenta podłóg drewnianych Jawor- Parkiet. Warto podjąć rękawicę, bo na najlepszych czekają nagrody pieniężne i wyjazd na Made Expo 2019 w Mediolanie.

Uczestnikiem konkursu może być każdy architekt, projektant wnętrz, designer, student kierunków architektonicznych, który zgodnie z regulaminem konkursu, przygotuje wizualizacje z wykorzystaniem podłóg Jawor-Parkiet. Każdy z uczestników może zgłosić 

w sumie pięć projektów w podziale na cztery kategorie:

  1. sypialnia
  2. salon
  3. pokój dziecięcy
  4. aranżacja ścian

W każdym z projektów uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa ujęcia (wizualizacje) tego samego pomieszczenia. 

 

Idea konkursu

Organizatorom przyświeca idea jak najciekawszego zaprezentowania możliwości aranżacyjnych podłóg firmy Jawor-Parkiet. Zgłoszone prace powinny nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze i designie. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie projekty, które nie były dotąd publikowane, nagradzane, a w czasie jego trwania nie biorą udziału w innym konkursie.


Ważne terminy

Zgłoszenia projektów będą przyjmowane wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.jawor-parkiet.pl/konkursdlaarchitekta do 20 stycznia 2019 roku. 

Następnie 5-cio osobowe jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatora konkursu oraz Justyna Łotowska dyrektor wydawnicza Wydawnictwa Publikator oraz Paweł Kuczma, architekt, wybierze najlepsze projekty. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego 2019 roku poprzez stronę internetową organizatora.

 

Nagrody

Zgodnie z regulaminem konkursu, jury wyłoni najlepsze prace, spośród których wybierze te zajmujące 1., 2., 3. miejsce oraz 5 wyróżnień. 

  • Za pierwsze trzy miejsca Organizator przewiduje nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 8000 zł, 4000 zł i 2000 zł. 
  • Zarówno zwycięzcy, jak i autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrodę w postaci dwudniowego wyjazdu na targi Made Expo 2019 w Mediolanie, odbywające się w dniach 13-16 marca 2019 r. Organizator pokryje koszt przelotu (wylot z Warszawy), zakwaterowania ze śniadaniem oraz biletu wstępu na targi. Podczas wyjazdu odbędzie się uroczystość wręczenia nagród głównych.

Architekcie, konkurs ma na celu wyjątkowe zaprezentowanie produktów firmy Jawor-Parkiet, ale przede wszystkim pokazać ludzi kreatywnych, oddanych swojej pracy i pasji, dla których każda minuta projektowania to twórcze poszukiwania i rozwój. Zgłoś swoje projekty, bądź najlepszy i skorzystaj z możliwości uczestniczenia w niekwestionowanym święcie designu, międzynarodowych targach architektury i przemysłu budowlanego w Mediolanie. Bądź tam z nami w gronie tych, którzy już wygrali!


Strona konkursu.

 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt