X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Bramki marki DFE Security - unikalny projekt dla .KTW w Katowicach

Bramki marki DFE Security - unikalny projekt dla .KTW w Katowicach

 

 

REALIZACJE

Niezwykłe i efektowne EasyGate Liftcall - bramki dla .KTW w Katowicach    

 

Z dumą prezentujemy jedyny w swoim rodzaju projekt wykonany dla .KTW w Katowicach inwestycji TDJ Estate. Zaprojektowane na bazie modelu EasyGate Elite urządzenie jest całkowicie spersonalizowanym i designerskim rozwiązaniem. Niezwykle proste w swojej formie, a jednocześnie eleganckie dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów wykończeniowych (szkła hartowanego i stali nierdzewnej). Czarne jak węgiel, bo to przecież projekt prosto ze Śląska. Wyróżnia je wyjątkowy sposób integracji paneli windowych Schindlera, które zostały zlokalizowane w narożnikach bramek i zlicowane z ich obudową. Bramki te powstały we współpracy z pracownią architektoniczną Medusa Group, która zaowocowała idealnym połączeniem walorów estetycznych z użytkowymi.  

Czytaj więcej...

 _____________________________________________________________________________
 

 PREZENTACJA PRODUKTÓW 

Śluza C5 - unikalna możliwość ewakuacji i dostępu „bez barier”. 

 

Dzięki połączeniu pojedynczej śluzy cylindrycznej ze standardowymi drzwiami uchylnymi powstało wygodne i funkcjonalne wejście, które spełnia jednocześnie funkcje kontrolowanego dostępu i ewakuacyjne. 

Śluza C5 służy przede wszystkim jako samoobsługowe wejście z kontrolą dostępu realizowane przez część cylindryczną. Natomiast jej funkcją dodatkową jest możliwość jednoczesnego otwarcia śluzy cylindrycznej i bocznych drzwi uchylnych. Pozwala to na uzyskanie szerszego światła przejścia (1.20 m) i w sytuacjach awaryjnych służy jako wyjście ewakuacyjne. Dodatkowo zapewnia swobodny wjazd osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich i umożliwia dostawy. 

Jej niewielkie rozmiary (tylko 1.85 m szerokości) oraz funkcje użytkowe sprawiają, że jest to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu w wielu miejscach i obiektach. 

Czytaj więcej...

 _____________________________________________________________________________
 

NOWOŚCI

Efekty świetlne w bramkach EasyGate SPD 

 

 

Efekty świetlne w bramkach to ciekawe rozwiązanie pozwalające na zwiększenie atrakcyjności ich wyglądu. Ich podstawową funkcją jest pokazanie aktualnego stanu bramki (czerwony – stop, zielony – autoryzacja, biały – gotowość do pracy). Opcji do wykorzystania jest wiele - od podświetlania skrzydeł szklanych poprzez strzałki kierunkowe do podświetlonych elementów obudowy. Nowością jeśli chodzi bramki EasyGate SPD jest wprowadzenie różnych efektów świetlnych dla bramki w trybie tzw. standby (gotowości). 

 

 _____________________________________________________________________________
 

WYDARZENIA

Targi BAU 2019 w Monachium – stoisko EDORA (HALA B4.120) 
Serdecznie zapraszamy na targi BAU 2019 w Monachium, które odbędą się w dniach 14-19.01.2019 r. 
Tym razem będziemy tam obecni jako wsparcie dla naszego partnera i producenta drzwi obrotowych - firmy EDORA. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska 120 w hali B4 i zapoznania się z produktami stolarki drzwiowej. Nasz polski przedstawiciel obecny z ramienia DFES Security zaprezentuje Państwu urządzenia i udzieli wszelkich niezbędnych informacji. 
 
 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt