X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Bez kompromisów – grzejnik płytowy Line od Kermi

Bez kompromisów – grzejnik płytowy Line od Kermi

 

 

 

 

Grzejniki Line - Harmonijne połączenie efektywności i wzornictwa

Kermi therm-x2 Line to koniec kompromisów przy wyborze grzejnika płytowego. Szerokie spektrum różnych typów i wielkości konstrukcyjnych pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji montażowej. Dyskretny wygląd i elegancki, smukły kształt sprawiają, że grzejniki therm-x2 Line pasują do wszystkich mieszkań i stylów dekoracji wnętrz. Maksymalny przepływ ciepła, krótki czas nagrzewania i wysoki udział promieniowania zapewniają miły klimat i idealne temperatury w pomieszczeniach. Zależnie od potrzeb, grzejniki dostępne są w klasycznej wersji kompaktowej lub ze zintegrowaną armaturą zaworową.

Więcej informacji...

 


40 lat doświadczenia w rozwijaniu produktu. TUSCA - zmysłowa gibkość

Wiele aspektów odgrywa ogromną rolę podczas kąpieli. Wrażenia wzrokowe, słuchowe, dotyk - wszystko musi idealnie współgrać. Z wielkim wyczuciem dbają o to designerzy Kermi.

W taki właśnie sposób w Kermi powstało wiele ponadczasowych, klasycznych form. Są one często wyróżniane międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo, jak kabina Tusca.

Więcej informacji... 

 

 

PEGA® Wytworna elegancja

PEGA daje duży wybór. Wygodne szerokości wejścia w rozwiązaniach z drzwiami wahadłowymi lub przesuwnymi. I zawsze ten sam komfort, ergonomia, a także możliwość zamontowania progu lub rezygnacji z niego. 

Wszystkie skrzydła drzwi, także w wykonaniach przesuwnych, podczas otwierania delikatnie się podnoszą, świetnie radząc sobie z nierównościami podłoża, a przy zamykaniu sprawnie, choć niemal niezauważalnie, opadają.

PEGA na każdym miejscu akcentuje swoją wielkość. Na przykład w wysokości szkła i profili, w szlachetnych, chromowanych detalach.

Więcej informacji...

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt