X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

CHOD-POL - nowy producent

CHOD-POL - nowy producent

 

Wyposażenia przestrzeni obiektów sanitarnych.

 

W dzisiejszych czasach, gdzie rynek budowlany stale się poszerza, a czas zaczyna grać kluczową rolę, CHOD-POL wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biur architektonicznych oraz ułatwia pracę przy tworzeniu projektów.

 

W tym celu udostępnia rysunki techniczne, wizualizacje 3D oraz specyfikacje naszych produktów na platformie Archispace – zarówno całych systemów jak i poszczególnych detali i szczegółów stosowanych elementów. Baza jest dostępna dla wszystkich i będzie stale aktualizowana w miarę pojawiania się nowych rozwiązań. Chod-pol zapewnia stały kontakt ze specjalistami i oferuje pomoc przy przygotowywaniu projektów architektonicznych.

 

  Blaty z płyty mineralno-akrylowej to najbardziej ekskluzywny produkt. Mocną stroną tego materiału jest możliwość łączenia go bez widocznych połączeń. Dzięki temu można wykonać elementy o różnej długości, szerokości i grubości. Istnieje możliwość wykonania umywalek z blatem w jednym elemencie. Kolejną istotną zaletą tego produktu jest jego wytrzymałość. Uszkodzoną powierzchnię po wieloletnim użytkowaniu można spolerować i blat wygląda jakby był dopiero wyprodukowany. Płyty mineralno-akrylowe występują w bardzo bogatej kolorystyce: kolory jednobarwne i imitacja kamienia.
  System Masat Mini to produkt stworzony z myślą o naszych małych pociechach. Dedykowany do placówek przedszkolnych. Zastosowanie niższych skrzydeł drzwiowych, zapewnia stałą kontrolę nad dzieckiem, z kolei elementy frontowe międzydrzwiowe wykonane na wysokość 200cm nadają konstrukcji stabilności i funkcjonalności na wiele lat.
  Blaty HPL spotykają się z coraz większym zainteresowaniem wśród Inwestorów i Projektantów. CHOD-POL oferuje blaty z laminatu o gr. 10 lub 12mm, które znakomicie radzą sobie z codzienną eksploatacją. Powodem wysokiej wytrzymałości są właściwości płyty HPL, podkonstrukcja wykonana z aluminium oraz specjalnie wycięte szubienice po łuku. Blenda czołowa w estetycznie zasłania widok podłączeń pod umywalkami. Nie tylko warstwa wierzchnia płyty, ale również i rdzeń są całkowicie grzybo i wodoodporne. Zaletą blatów jest  możliwość wykonania otworu pod każdą umywalkę.

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt