X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Posadzka żywiczna w projekcie? Pliki CAD/BIM od Eradur

Posadzka żywiczna w projekcie? Pliki CAD/BIM od Eradur

 

 

Szanowni Państwo,

Nowy Rok to dobry czas na początek współpracy.

Pragniemy przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku firma Eradur przygotowała bibliotekę detali CAD/BIM. Komplet niezbędnych materiałów do zaprojektowania posadzki żywicznej Eradur znajduje się na platformie Archispace.pl.  

 

Dostępna kolorystyka, tekstury, rodzaje materiałów dają duże możliwości projektowe.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego

 

Projektuj tak jak CHCESZ!

Zapraszamy do dobrze zaprojektowanej współpracy.

Praktyczne doświadczenie członków naszego zespołu wraz z Państwa profesjonalną wiedzą projektową pozwoli nam wspólnie stworzyć optymalne i kompleksowe rozwiązania dla Państwa Klientów/ Inwestorów. Oferujemy:

 

 

 

doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wykończenia posadzki w oparciu o własną gamę produktów, pomoc w doborze optymalnych parametrów posadzki, próbki systemów posadzkowych, w tym przygotowywanie próbek pod konkretną, daną inwestycję,

 

 

detale w formacie dwg (AutoCAD) do zastosowania w projektach, katalog systemów posadzkowych Eradur – w tym także w formie elektronicznej, możliwość udziału w szkoleniach dotyczących produktów z gamy Eradur.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani chętnie wyślemy więcej informacji, prosimy o kontakt zwrotny na adres: strefa.architekta@eradur.com.pl lub eradur@eradur.com.pl

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt