X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Rewolucyjne systemy elewacyjne

Rewolucyjne systemy elewacyjne

 

 

Kingspan Fasady to nowa jednostka biznesowa w Grupie Kingspan, a jej flagowym produktem jest Evolution. Evolution to wysokiej jakości modułowy system elewacyjny z lekkimi prefabrykowanymi panelami o estetyce kasety elewacyjnej. Niewątpliwą zaletą systemu jest krótszy czas montażu, który jest nawet o 50% krótszy w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami fasad wentylowanych.

Panele Evolution produkowane są o zmiennej wysokości i długości, co pozwala dopasować się do ząłożeń architektonicznych budynku. System może być montowany poziomo, pionowo oraz asymetrycznie. Do wyboru macie Państwo szeroką paletę kolorystyczną oraz różne opcje wykończeń.

 

 

 

Jesteś zainteresowany prezentacją produktu w Twoim biurze? Napisz do nas: info@kingspanfasady.pl

 

Kingspan Fasady posiada w swojej ofercie zarówno produkty BENCHAMRK by Kingspan jak i całej grupy Kingspan jdedykowane rozwiązaniom fasadowym. Marka BENCHMARK by Kingspan zostanie tym samym zastąpiona nową jednostką Kingspan Fasady. nowe potfolio produktów, to nowoczesne rozwiązania odpowiednie dla wielu różnych zastosowań architektownicznych i stylów, objęte gwarancją nawet do 25 lat.

 

Po więcej informacji o produktach zapraszmay na stronę internetową: kingspanfasady.pl

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt