X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowości na podjazd i taras

Nowości na podjazd i taras

 

 

Kostki brukowe Novator® Largo to zestaw trzech płyt brukowych z serii Top Prestige do zastosowania na podjazdach przydomowych oraz w strefach tarasowych. Duże formaty o długości 70, 50 i 30 cm i module szerokości 40 cm stanowią systemowe rozwinięcie zestawów Novator Forte i Piano.

Novator® Eco charakteryzuje się specjalnymi odstępnikami grubości 3 cm na jednej krawędzi, które tworzą równoległe zielone fugi do zasypania ziemią i nasadzenia trawą. Płyty przeznaczone do zabudowy podjazdów oraz parkingów, gdzie wymagana jest nawierzchnia o częściowej powierzchni biologicznie czynnej.

Płyty tarasowe Porcelito® to najwyższej jakości wielkoformatowe płyty betonowe o grubości 3 i 2 cm do zastosowania na tarasach przydomowych, balkonach oraz w strefach wejściowych budynków użyteczności publicznej. Płaska powierzchnia licowa i delikatne mikrofazy podkreślają prestiżowy charakter płyt. Jednowarstwowa struktura i mniejsza grubość płyt zapewniają niską wagę elementów przy zachowaniu podwyższonej wytrzymałości na obciążenia.

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt