X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowe profile okapowe od Renoplast

Nowe systemowe profile okapowe od Polskiego producenta Renoplast

 

 

Z roku na rok rośnie zainteresowanie Polaków posiadaniem i budową własnego domu lub pięknego mieszkania. Elementem większości z nich jest piękny, taras lub przestronny balkon. Architekci, deweloperzy, ekipy budowlane oraz sklepy z materiałami wykończeniowymi stają przed coraz większym wyzwaniem. Zapewnienie wygodnych, nowoczesnych i przystępnych cenowo rozwiązań wykończeniowych to nie lada wyzwanie. Jakie nurty architektoniczne cieszą się obecnie największą popularnością? Jakie produkty ułatwią realizację projektów? A także jak zwiększyć wygodę użytkowania nie narażając się na duże koszta?

 

Współczesny nurt technologiczny w architekturze mieszkaniowej stawia na nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, czyniąc z nich elementy estetyczne i niezmiernie praktyczne. W przeciągu kilku ostatnich lat można zaobserwować stały wzrost zainteresowania tarasami wentylowanymi. Dostępne na polskim rynku technologie pozwalają w prosty sposób wykończyć taras lub balkon. Taras wentylowany to prosty i szybki sposób na piękny taras. Dzięki zastosowaniu profili tarasowych mamy możliwość uzyskania pełnej szczelności posadzki, jednocześnie odprowadzając wilgoć z warstw posadzkowych.

Trwałe wykończenie tarasów i balkonów to nie lada wyzwanie. Obserwując istniejące domy, bloki, czy innego typu budynki użyteczności publicznej z pewnością zauważyli Państwo, że wiele rozwiązań z użyciem blach i elementów ceramicznych jest nietrwałe, a z biegiem czasu zaczyna psuć wygląd budynku. Jednak nie zawsze płytki ceramiczne na zaprawie klejowej będą złym rozwiązaniem, wystarczy tylko, że do montażu używamy nowoczesnych materiałów. 

 

W odpowiedzi na problemy i oczekiwania klientów firma Renoplast wprowadziła na rynek nowe produkty, które w porównaniu do poprzedników wyróżniają się, technologicznym rozwiązaniem montażowym, przy wykorzystaniu taśmy PVC oraz Clever Wśród nich znajdują się m.in. nowe profile okapowe K35, W35 oraz K102. Wykonane z wysokiej jakości aluminium pokrytego powłoką poliestrową produkty zapewniają pełną odporność na korozję i czynniki atmosferyczne. Dodatkowo kompletne rozwiązania zapewnią prosty i szybki montaż oraz estetyczny wygląd budynku. Poniżej prezentujemy zdjęcia nowych produktów.

 

Fot. Profil okapowy W35

 

 

 

Fot. Profil okapowy K102

 

 

 

Fot. Profil okapowy K35

 

 

 

Dbając o potrzeby projektantów i wykonawców firma Renoplast przygotowała gotowe biblioteki graficzne dedykowane m.in. programom AutoCad, ArchiCAD, Revit.

Biblioteki można pobrać na stronie producenta Renoplast.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt