X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Paroc publikuje nowy Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych

Paroc publikuje nowy Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych

 

 

 

PAROC to jeden z czołowych europejskich producentów izolacji z wełny kamiennej. Za pozycją firmy stoi nie tylko szeroka oferta innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań, ale też fachowe doradztwo poparte wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Z myślą o profesjonalistach odpowiedzialnych za projekt i wykonanie wewnętrznych i zewnętrznych przegród budynków powstał nowy cykl ekspercki  – Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych PAROC.

Poradnik powstał z myślą o osobach, które poszukują praktycznych informacji i fachowych porad w zakresie doboru optymalnych rozwiązań izolacyjnych. Publikacja powinna zainteresować zarówno projektantów, architektów i inżynierów konstrukcji, jak też inwestorów, deweloperów i przedstawicieli firm wykonawczych realizujących domy jednorodzinne i osiedla mieszkaniowe, centra handlowe, hale przemysłowo-magazynowe oraz inne obiekty wielkokubaturowe. 

 

Fachowcy dowiedzą się z Poradnika m.in.:

  • Jak prawidłowo odczytywać i analizować informacje na temat właściwości produktów izolacyjnych;
  • Jakie wartości współczynnika przenikania ciepła U dachu skośnego uzyskają, stosując zróżnicowane rozwiązania izolacyjne i konstrukcyjne;
  • Jak dobrać system izolacji dachu płaskiego w odniesieniu do takich czynników, jak przeznaczenie budynku czy przewidywane obciążenia statyczne i dynamiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją, której każda z części poświęcona będzie innemu typowi konstrukcji. Poradnik Projektanta Izolacji Budowlanych dostępny jest bezpłatnie na stronie PAROC: 

https://www.paroc.pl/narzedzia-i-dokumenty/poradnik-projektanta-izolacji-budowlanych

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt