X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Niewidzialna ochrona na najwyższym poziomie

Niewidzialna ochrona na najwyższym poziomie

 

 

REALIZACJE
Niezwykłe i efektowne EasyGate Liftcall  - bramki dla .KTW w Katowicach


     
Z dumą prezentujemy jedyny w swoim rodzaju projekt wykonany dla .KTW w Katowicach inwestycji TDJ Estate. Zaprojektowane na bazie modelu EasyGate Elite urządzenie jest całkowicie spersonalizowanym i designerskim rozwiązaniem. Niezwykle proste w swojej formie a jednocześnie eleganckie dzięki zastosowaniu szlachetnych materiałów wykończeniowych (szkła hartowanego i stali nierdzewnej). Czarne jak węgiel, bo to przecież projekt prosto ze Śląska. Wyróżnia je wyjątkowy sposób integracji paneli windowych Schindlera, które zostały zlokalizowane w narożnikach bramek i zlicowane z ich obudową. Bramki te powstały we współpracy z pracownią architektoniczną Medusa Group, która zaowocowała idealnym połączeniem walorów estetycznych z użytkowymi.  
http://www.dfes.pl/realizacje/biurowiec-ktw-katowice/
PREZENTACJA PRODUKTÓW – NOWOŚĆ!
EasyGate Superb. Minimalne wymiary. Maksymalne bezpieczeństwo.


 
Prezentujemy najnowsze dokonanie technologiczne w dziedzinie sensorycznych bramek kontroli dostępu. EasyGate SUPERB to najwęższa w swojej klasie w pełni wyposażona bramka szybkiego tranzytu na świecie. Jej ultra-smukła obudowa oraz duże możliwość personalizacji stawiają ją na czele designerskich nowinek w branży security.  
Bramka EasyGate SUPERB łączy w sobie coś co wydawało się niedościgłe do tej pory – minimalne rozmiary z bogatym zintegrowanym wyposażeniem w postaci wbudowanych czytników RFID oraz zaawansowanych efektów świetlnych o funkcjach nawigacyjnych i dekoracyjnych.
Jako jedyna na rynku posiada tak elastyczne możliwości dostosowania rozstawu i poziomu bezpieczeństwa do potrzeb danego obiektu – występuje w 10 wersjach jeśli chodzi o szerokość światła przejścia (max. 1100 mm) i posiada 9 rozmiarów wysokości skrzydeł szklanych (max. 1800 mm).  Dodatkowo występuje ona w wielu wersjach kolorystycznych i materiałowych pozwalających na idealne wkomponowanie w aranżację wnętrz o różnym charakterze.  
Easy Gate Superb - Widoczne piękno. Niewidzialna ochrona na najwyższym poziomie.
https://www.easygatesuperb.com/NOWOŚCI
Szklany czytnik RFID


 

Czytniki serii DUAL to inteligentne urządzenia do bezdotykowej identyfikacji, które wyróżnia nowoczesny elegancki wygląd i szklana powierzchnia z intuicyjnym podświetleniem LED do nawigacji. Ich kluczowymi cechami są automatyczne przyciemnianie i wibracja po naciśnięciu klawisza do wprowadzenia kodu PIN. Urządzenia obsługują karty RFID i tagi przy częstotliwości 125 kH i 13,56 MHz w trybie tylko do odczytu lub w trybie odczytu/zapisu. Są również kompatybilne z technologią NFC.
Występują w wersji prostokątnej i kwadratowej oraz w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej).WYDARZENIA
PROCAD EXPO 2019 w Gdańsku – Centrum Konferencyjne AMBEREXPO


 

Miło nam było spotkać się z Państwem na konferencji PROCAD EXPO, która odbyła się 9.10. br w Gdańsku. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowszą bramkę EasyGate SUPERB – najbardziej zaawansowane technologicznie i designerskie urządzenie jeśli chodzi o bramki szybkiego tranzytu w branży „security”. Cieszymy się z tak licznej frekwencji i dziękujemy za wszystkie rozmowy oraz zainteresowanie naszymi rozwiązaniami.

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt