X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nie taki kolor straszny, jak go malują - w systemach zabezpieczeń technicznych

Nie taki kolor straszny, jak go malują - w systemach zabezpieczeń technicznych

 

 

REALIZACJE
Nie taki kolor straszny jak go malują – żółte bramki dla klubu fitness w Zabrzu.

     

Oryginalna i bardzo energetyczna ze względu na żółty kolor instalacja dla ReShape Fitness to jeden z ciekawszych projektów zrealizowanych przez DFE Security. 

Wykonane według pomysłu inwestora urządzenia zostały wkomponowane kolorystycznie i materiałowo w strefę recepcji oraz połączone funkcjonalnie z ladą recepcyjną. Dzięki zastosowaniu bramki szybkiego tranzytu EasyGate IM udało się połączyć 2w1 – bezpieczny kontrolowany dostęp z walorami dekoracyjnymi. 

Model IM pozwala na zastosowanie różnorodnych materiałów wykończeniowych, takich jak Corian, drewno, naturalny kamień czy marmur, jako okładziny zewnętrznej. Takie rozwiązanie daje duże możliwości dopasowania urządzeń do wystroju wnętrza i sprawia, że każda realizacja jest całkowicie spersonalizowanym projektem na specjalne zamówienie. 

 PREZENTACJA PRODUKTÓW
Nowa odświeżona wersja bramki szybkiego tranzytu - EasyGate SG/SR SlimLine 


Dzięki niewielkiej modyfikacji, ta kompaktowa bramka stała się jeszcze bardziej smukła i delikatna w wyglądzie. Urządzenie w nowym wydaniu posiada obudowę o szerokości zaledwie 120 mm, co przy jej małych gabarytach i zastosowaniu szklanych elementów dało niezwykle nowoczesny i dekoracyjny efekt wizualny.  Bramka występuje w wersji zaokrąglonej lub prostokątnej oraz w dwóch różnych długościach - 1 000 mm lub 1320 mm. 

EasyGate SG/SR SlimLine - Niewielkie wymiary. Najwyższy poziom bezpieczeństwa. Korzystna cena. 

 

 

NOWOŚCI
Jeszcze więcej niezwykłych efektów wizualnych w bramkach szybkiego tranzytu. 

 

Bramki wzbogaciły się o nowe możliwości kolorystyczne i świetlne dzięki zastosowaniu nowoczesnych opcji podświetlenia górnych paneli oraz skrzydełek szklanych (Passage Light). Ta dodatkowa funkcja jest nie tylko bardzo efektownym wizualnie dodatkiem odświeżającym wygląd obudowy, ale również zaawansowanym sposobem komunikacji bramki z użytkownikiem.

Funkcje tego typu dotyczą modeli bramek szybkiego tranzytu EasyGate SPT i SPD.

 

Więcej na filmie:

 

 

 

 

 WYDARZENIA
Seminarium śląskie dla projektantów w Katowicach. 

Serdecznie zapraszamy na seminarium „Instalacje elektryczne i automatyka budynków” orgaznizowane przez Millenium Gazetę Budowlaną. Odbędzie się ono w Katowicach w dniu 28.11.2019. Będziemy tam obecni, aby zaprezentować nasze rozwiązania - zarówno podczas prezentacji na  ogólnym forum, jak i na stoisku firmowym, na którym przedstawimy nasze rozwiązania.  Zachęcamy do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości bezpośredniej rozmowy z naszym konsultantem.  

Czytaj więcej...

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt