X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

EasyGate LC - namacalny przykład ścisłej współpracy inżynierów, architektów i inwestorów

EasyGate LC - namacalny przykład ścisłej współpracy inżynierów, architektów i inwestorów

 

 

REALIZACJE
Niestandardowe drzwi obrotowe dla biurowca w Piasecznie.

     

Realizacja dla biurowca Sarantis w Piasecznie, to jedna z bardziej wymagających jeśli chodzi o drzwi obrotowe. Głównie ze względu na niestandardową wysokość drzwi i centryczne łączenie ich szyb, co sprawiło, że powstały na specjalne zamówienie. Wykorzystany na tej inwestycji model ED200 to 3-skrzydłowe obrotowe drzwi manualne o całkowitej wysokości aż 3,7 m. Dzięki bezszprosowemu łączeniu skrzydeł drzwi uzyskały efekt większej przestronności, a lakierowanie w specjalnie dobranym kolorze RAL pozwoliło idealnie wpasować się w fasadę budynku. Drzwi wyposażone zostały w kurtynę powietrzną z nawiewem bezpośrednio do wnętrza drzwi.

Czytaj więcej...

 PREZENTACJA PRODUKTÓW
Bramka EasyGate LC – odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. 


Bramka szybkiego tranzytu EasyGate LC jest namacalnym przykładem ścisłej współpracy naszych inżynierów z architektami i inwestorem. Od początkowej wizji na kartce papieru, przez liczne modyfikacje, powstało urządzenie, które zachwyca swoją prostotą i eleganckim wyglądem. Jego bezspornymi atutami są: minimalizm jeśli chodzi o formę i bogactwo jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne. Obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej w kolorze naturalnym (lub wybranym kolorze RAL), a górny panel (i opcjonalnie frontowe panele) - ze szkła hartowanego w kolorze czarnym. Bramka EasyGate LC jest wyposażona w nowoczesne czujniki podczerwieni, szyby o wysokości do 1800 mm oraz dowolne urządzenia kontroli dostępu zintegrowane z obudową (np. czytniki RFID i NFC, panele windowe, czytników kodów QR itp.), co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Czytaj więcej...

 

 

NOWOŚCI

JUŻ WKRÓTCE W OFERCIE!

Terminal QUBOS – identyfikacja osób 3w1. 

 

 

Już niedługo w ofercie pojawi się całkiem nowy i odnowiony terminal z wieloma funkcjami kontroli dostępu i opcjami identyfikacji osób. Urządzenie to połączy w sobie 3 technologie: czytnik RFID (125 kHz / 13,56 MHz), czytnik biometryczny (odcisk palca) oraz kamerę z rozpoznawaniem twarzy. Wbudowany interfejs OEM umożliwi nie tylko kontrolę czasu przebywania i pracy oraz kontrolę dostępu, ale także kalkulację kosztów pracy i sprzedaż biletów. 

Terminal QUBOS – nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla wielu firm i branż.   

 WYDARZENIA
Targi 4 Design Days w Katowicach. 

Targi 4 Design Days w Katowicach. 

W dniach 6-9.02.2020r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się kolejna edycja 4 Design Days. Jest to jedno z ciekawszych wydarzeń na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz oraz wzornictwa. Jak każdego roku będzie to miejsce dyskusji na temat inspiracji i kreacji światowych trendów w architekturze i designie. Wśród prezentujących swoją ofertę firm będziemy również my - z marką dedykowaną tej branży - DFE Art&Design.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i odwiedzenia naszego stoiska (HG 09, Centrum Konferencyjne MCK – hol górny)

 

 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt