X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

H+H - Ściany do zadań specjalnych

H+H - Ściany do zadań specjalnych

 

 

Czas jest istotny. Szybkie i proste odnalezienie rozwiązań, nawet tych odbiegających od standardu, może mieć kluczowe znaczenie! H+H - producent elementów z betonu komórkowego i bloczków silikatowych odpowiada na tę potrzebę i ułatwia poszukiwania. Modele BIM elementów murowych Systemu Budowy H+H, mogące służyć do wzniesienia przegród „do zadań specjalnych”, zostały podzielene na kategorie odpowiadające głównej charakterystyce grupy produktowej.

 

Wszystkie modele BIM elementów murowych silikatowych można  znaleźć pod adresem: https://www.hplush.pl/biblioteka-bim-silikaty

 

Logiczny podział bloczków silikatowych, który ułatwia projektowanie

Zastosowany podział bloczków silikatowych pozwala na szybką identyfikację najbardziej popularnych rozwiązań w postaci elementów murowych silikatowych podstawowych (przeznaczonych zarówno do ścian nośnych jak i działowych). Ale znajdziemy również dedykowane rozwiązania specjalne takie jak:

  1. Elementy murowe silikatowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej (do ścian nośnych i działowych) to grupa elementów o najwyższych klasach gęstości, a co z tym związane o najwyższych parametrach izolacyjności akustycznej. To elementy będące najlepszym remedium na uciążliwy hałas!

     

  2. Elementy murowe silikatowe do ścian piwnic to elementy o niskiej nasiąkliwości, wysokiej mrozoodporności, oraz odpowiedniej geometrii sprawdzające się jako element do wznoszenia mocnych i stabilnych ścian piwnic i fundamentów.

 

Logiczny podział elementów z betonu komórkowego, który ułatwia projektowanie

Elementy z betonu komórkowego w H+H. Podział zakłada kategorię elementów podstawowych z betonu komórkowego (przeznaczonych do ścian nośnych i działowych), natomiast dedykowane rozwiązania są nakierowane na dwie ważne charakterystyki takie jak ochrona cieplna i szybkość wykonawcza:

  1. Elementy murowe z betonu komórkowego TERMO – ściany energooszczędne – to grupa elementów o najniższych gęstościach i najniższym współczynniku przewodzenia ciepła, stanowią najlepszą ochronę cieplną pomieszczeń. Niektóre grubości pozwalają na wznoszenie przegród jednowarstwowych pozbawionych warstwy ocieplenia, spełniających już teraz wymagania Warunków Technicznych z zakresu ochrony cieplnej wchodzących w życie w 2021 roku.

  2. Elementy murowe z betonu komórkowego TEMPO – szybko wznoszone ściany działowe – to rozwiązanie szczególnie lubiane przez wykonawców! Są to lekkie panele o wymiarach 600 x 500 mm, których murowanie wymaga wyjątkowo niskiej pracochłonności a ściana działowa jest możliwa do wzniesienia w ekspresowym tempie. 


Wszystkie modele BIM elementów murowych silikatowych można  znaleźć pod adresem: https://www.hplush.pl/biblioteka-bim-silikaty

Zapraszamy do kontaktu! https://www.hplush.pl/kontakt 

 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt