X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Drzwi w stylu HAMPTONS od INTER DOOR

Drzwi w stylu HAMPTONS od INTER DOOR

 
Drzwi w stylu HAMPTONS od INTER DOOR
 
Wnętrza w stylu hamptons odznaczają się stonowaną, czerpiącą z natury kolorystyką. Bazą, dzięki której pomieszczenia wydają się przestronniejsze, jest półmatowa lub matowa śnieżnobiała biel, błękit i szarości. Pomieszczenia są jasne, przestronne i skłaniające do relaksu. We wnętrzach hamptons dominuje naturalne drewno, które pojawia się nie tylko na podłodze czy w meblach, ale także na ścianach – drzwiach i boazeriach.
W styl ten idealnie wpisują się drzwi FRESA. Są ważnym detalem, który czyni wnętrze wyjątkowym. Model drzwi FRESA, we wnętrzu w stylu hamptons, idealnie podkreśla to, co najlepsze. Łączy nowoczesność z tym co klasyczne i modne. 
Warto zwrócić uwagę na wykorzystany do ich produkcji materiał – wysokiej jakości, szlachetne drewno. Każdy model drzwi wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. FRESA to nie tylko drzwi, ale również stylizowane opaski maskujące oraz korony, które idealnie dopełniają całość. 
Kolekcja drzwi FRESA to aż pięć modeli, które różni układ stylizowanych ramek. Istnieje również możliwość wybrania modelu z przeszkleniami. W styl hamptons wprowadzają nas również stylizowane opaski maskujące z frezami, które są standardowym elementem wyposażenia. Dodatkowo można zamówić górny panel z frezowaną opaską lub koroną. Jako, że mieszkania w stylu hamptons mają często niestandardową wysokość model FRESA można zamówić w wersji wysokiej, aż do 3 metrów. Drzwi dostępne są w opcji bezprzylgowej jak również na ościeżnicy odwrotnej (tzw. odwrotna przylga). Istnieje również możliwość wykonania stylizowanej zabudowy ściany, jeśli tylko chcemy przenieść wzór z drzwi na ściany w naszych wnętrzach. 
Zapraszamy do kontaktu.
INTER DOOR - W produkcji drzwi wykorzystujemy naturalne materiały takie jak drewno. Opracowaliśmy własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF. Mamy ogromny szacunek do natury, z której czerpiemy inspirację i na której opieramy swoją produkcję. Przechodzimy też liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Codziennie wdychamy zapach lasu, co stanowi doskonałe środowisko dla twórczej pracy.
Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.
 
 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt