X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

Nowy konfigurator puszek podłogowych

Nowy konfigurator puszek podłogowych

 

Już jest! Nowy konfigurator puszek podłogowych Kontakt-Simon!

Konfigurator puszek podłogowych Kontakt-Simon to kolejne, profesjonalne narzędzie mające ułatwić pracę przy nawet najbardziej wymagającej inwestycji. Podobnie jak konfigurator osprzętu, to szybkie i intuicyjne narzędzie, pomagające w konfiguracji, metodą przeciągnij i puść.
 
 
„Krok po kroku”. Konfigurator podpowie Ci, jak tworzyć zestawy, kompletując puszkę podłogową. Już nigdy nie pominiesz żadnego elementu z zestawu.
 
 
 
Konfiguracja puszek dla złożonych inwestycji. Opracujesz i zapiszesz wiele konfiguracji dla dużych inwestycji, np. kilkanaście oddzielnych pomieszczeń biurowych z różnymi konfiguracjami puszek.
Wydrukujesz elementy konfigurowanego zestawu (modułów w puszkach). Ułatwisz pracę instalatorowi, wskazując kolejność montażu wyposażenia.  Narzędzie oferuje pełne odwzorowanie rzeczywistych produktów!
 
Zestawy zapiszesz w plikach PDF i Excel.
 
 
 
Prowadzisz hurtownię lub sklep internetowy? Przystąp do Klubu Sprzedaży i zgłoś chęć  stworzenia w konfiguratorze swojego koszyka,  w którym klient będzie umieszczał produkty i dokonywał zakupów w Twoim sklepie.
 
 
Konfigurator puszek podłogowych to produkt, który ułatwi pracę zarówno klientowi indywidualnemu, projektantowi wnętrz, pracownikowi hurtowni, projektantowi instalacji elektrycznej czy instalatorowi. To proste i wszechstronne narzędzie.
 
Zobacz i korzystaj!
 
 

 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt