X

Ta strona używa cookies (ciasteczek). Więcej informacji

DRZWI WYSOKIE

DRZWI WYSOKIE Inter door w nowoczesnych wnętrzach

 
NOWOCZESNE WNĘTRZA Z DRZWIAMI WYSOKIMI INTER DOOR 
 
Duże okna, ogromne przestrzenie oraz nieskończone możliwości aranżacyjne i… wysokie sufity. Tym wyróżniają się nowoczesne mieszkania i domy o niestandardowych parametrach projektowych. 
Drzwi wewnętrzne to ważny element, który wpływa znacząco na pierwsze wrażenie o każdym domu. W pomieszczeniach wyższych niż standard warto, więc postawić na niestandardowe rozwiązania.
 
Projektanci Inter door śledząc światowe trendy i nowości, starają się wychodzić z propozycjami niestandardowymi, a jednocześnie funkcjonalnymi. Tak powstały drzwi wysokie.
Ich największym atutem jest z pewnością szeroki zakres wymiarów – wysokie do 3 m i szerokie do 1,1 m. Dodatkowo zastosowanie ukrytej ościeżnicy pozwala na idealne zlicowanie skrzydła ze ścianą i uzyskanie jednej, gładkiej płaszczyzny. Ścianę możemy wykończyć tym samym odcieniem farby, tą samą tapetą, czy okleiną, która jest na drzwiach. Dzięki takiemu zabiegowi ościeżnica jest niewidoczna dla użytkownika, a drzwi wydają się być wtopione w ścianę.  
 
Drzwi dopasowywane są do potrzeb klienta. Płaskie, z przeszkleniami, frezowane, pełne, czy stylizowane. Mogą być w dwóch różnych kolorach w zależności od strony skrzydła. Dostępne są w 64  okleinach oraz setkach kolorów z palety RAL i NCS. Oprócz tego istnieje możliwość wykonania drzwi również w okleinach spoza standardowej ofert. Zamówienia takie realizowane są już od 1 sztuki. 
Drzwi wysokie Inter door występują w wersji bezprzylgowej standardowo otwieranej na zewnątrz oraz w wersji z odwrotną przylgą otwieraną do środka (drzwi otwierają się przez ościeżnicę).
Ościeżnica ukryta wykonana jest z profili aluminiowych wykańczanych na etapie montażu. Skrzydło wykonane w specjalnej konstrukcji, gwarantuje stabilność wymiarową, lekkość oraz wysoką wytrzymałość.
Czynnikiem wyróżniającym tego typu technologię jest również ukrycie wszystkich elementów uzupełniających, zwłaszcza zawiasów.
Wysokie drzwi Inter door z ościeżnicą ukrytą w ścianie to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się dbałość o detal wykończenia, innowacyjna technologia oraz ponadczasowa elegancja.
 
 

 
Zapraszamy do kontaktu.
INTER DOOR - W produkcji drzwi wykorzystujemy naturalne materiały takie jak drewno. Opracowaliśmy własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF. Mamy ogromny szacunek do natury, z której czerpiemy inspirację i na której opieramy swoją produkcję. Przechodzimy też liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Codziennie wdychamy zapach lasu, co stanowi doskonałe środowisko dla twórczej pracy.
Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.
 
 
 
 

Przeczytaj także

Dla producentów | Formy reklamowe | Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt